Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - socrates-erasmus
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-31, 14:27   #2195
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: socrates-erasmus

Cytat:
Napisane przez serenavanderwoodsen Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam na jakiś główny numer dziekanatu chyba..albo do innego, w sumie nie wiem. I się dowiedziałam, że jakiś remont i telefon był odłączony i żeby dzwonić za pół godziny. Więc zadzwoniłam i się dowiedziałam tyle, że muszę czekać...Ta pani nie wiedziała, bo nigdy tak późno nikt nie zmieniał. Ale myślę, że to kwestia jedynie mojej uczelni, bo tam lista przedmiotów będzie 15 września (właśnie napisałam do nich i znowu dostałam odpowiedź w 5 minut dosłownie)...więc niech się zlitują.
Nadrabiania? Ja nie muszę nic nadrabiać Jeszcze 15 ECTSów z tego mogę wziąć na język. Musisz nadrabiać przedmioty?
Ja czasem myślę, żeby nadrobić jeden przedmiot za 3 punkty (15 g wykładów), bo i tak będę musiała pisać licencjat (5 pkt). Ale jak będą jakieś ciekawe kursy, to wezmę.
A szwedzkiego to się tak uczę...od jakiegoś czasu, ale miałam przerwę i zaczęłam od nowa, więc w sumie półtora roku. Miałam powtarzać i jeszcze się uczyć teraz przez kilka miesięcy, ale i tak nie będę mogła być na jakimś bardziej zaawansowanym kursie. Jestem gdzieś pomiędzy A2 a B1. W teorii. W praktyce powinnam usiąść regularnie i powtórzyć.
Ach no to tak jak myślałam, że coś z telefonem :P To co teraz zrobisz, skoro ta Pani nie wiedziała? Kto jest następnym celem kontkatu? Późno 15 września, oby Ci się udało! Trzymam mocno kciuki bo walka z biurokracją jest najgorsza.

Ja jadę na 2 roku i muszę zaliczyć w Polsce trzy przedmioty, których program nie pokrył mi się z niczym za granicą. U mnie jedna babka sprawdzała czy wybrałam dobre przedmioty, żeby nie brać czegoś co już miałam albo czegoś od czapy i nie znalazła żadnego odpowiednika do tych trzech :P Także za granicą mam pięć przedmiotów (za 17 ECTS), a w Polsce do zaliczenia trzy przedmioty (za 13 ECTS) co daje równo 30 ECTS i zaliczony semestr. Na te trzy przedmioty mam czas do zaliczenia do września ale planuję zaliczyć je podczas sesji w lutym żeby nie mieć zaległości (bo chcę przedłużyć semestr). Ja studiuję filologię chorwacką więc przedmioty dot. języka wchodzą mi w te 30 ECTS.
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując