Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-03, 16:52   #457
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Siedzę sobie w kuchni ( najlepsze światło) i testuję Bare. Zaraz zrobię zdjęcia , ale na razie wrażenia.
Mam zestaw Bare Minerals Get started kit , kolory Medium Beige i Medium, Warmth to chyba jako brązer i Mineral Veil.Do tego 3 pędzle i emulsja Skin rev-er upper.
Kolory - o dziwo IDEALNE! Medium na teraz , Medium beige troche ciemnejszy bedzie na wczesne lato.Pędzle - Full coverage kabuki - fajny , mięciutki , może być .Drugi - Flavless face - ałaa!Nałożyłam z namaszczeniem tą emulsję na twarz , poczekałam az się wchłonie no i zaczynam buff buff buff .Taaaaa , twarz sucha jak pustynia , nie wiedziałam , że mam takie pory, jakos tak się rozjechaly...Drugą stronę twarzy posmarowałam Aqualanem i tez po chwili buff buff buff .Tu trochę lepiej , ale po chwili tez widac wszystkie pory, tyle , że zapchane pudrem.Poczekam chwile i przetestuję wersję - Aqualan , emulsja i dopiero maltretowanie twarzy pędzlem.Ale najważniejsze , że puder nie jest tak suchy jak Meow no i kolorki ach super!Ciąg dalszy za godzinę , twarz musi mi odpocząć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT10702.jpg (107,0 KB, 208 załadowań)
__________________
szukam pomysłu na życie

Edytowane przez gosiala
Czas edycji: 2008-02-03 o 22:43 Powód: zdjecie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora