Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Białe włosy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-07, 19:45   #1004
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 153
Dot.: Z ciemnych w platynę...

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ta rada może się niektórym wydać głupia, ale moim zdaniem jest super Zabrać włosy ze szczotki i taki mały kłębuszek do miseczki z rozjaśniaczem. Można bezpiecznie obserwować jak rozjaśniają się włosy. Można też zachować mini-kucyczek z podcinania włosów. Ja tak zrobiłam i mogłam obserwować jak robią się porowate od rozjaśniacza. Stosowałam różne rozjaśniacze i moce utleniacza.

Dzięki tej bezinwazyjnej metodzie wiem, że moje po dłuuugim rozjaśnianiu i tonowaniu fioletem stają się bardzo bardzo jasnym blondem, potem stop:/ Dochodzą do jasnego żółtka, a nie do koloru miąższu banana. Dalsze rozjaśnianie niczego nie daje prócz gorszej kondycji. W kolorze brody św. Mikołaja nie będą (chyba, że zostaną totalnie zniszczone na watę) Nie wiem z czego to wynika, za dużo czerwonego barwnika we włosie? Pamiętam, że Kaguya pisała o czymś podobnym. Jest w stanie uzyskać co najwyżej srebrzyste włosy
To jest tak proste, że dziwię się, że sama na to nie wpadłam i tak genialne, że powinno się za to przyznać Nobla.

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Ok, udało mi się zejść do bardzo jasnej szarości.

Będąc w Rossmannie zobaczyłam płukankę Delia fioletową, akurat była w promocji (nie, żeby cena 5,99 jakoś specjalnie mnie wystraszyła, ale wzrok przyciągnięty ).

Dodałam ją do odzywki do włosów (podejrzewam, że może być jakakolwiek) i trzymałam jakieś 5 minut na włosach.

Zadziałało, w przeciwieństwie do masy tonerów, które kupowałam za grube pieniądze.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując