Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Azja Express
Wątek: Azja Express
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-09, 20:42   #6
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Azja Express

Mnie też śmieszył.
Rozenkowa jakaś zagubiona i niewiedząca co ma wziąć - ile prześcieradeł - tak jakoś mało perfekcyjnie ( poza wyglądem)
Miko zagubiona jak dziecko we mgle, nie wiem na ile wyrzucenie ryb było podyktowane jej podejściem do życia (?) a na ile rzeczywiście wrażliwością ( z jednej strony biedne ryby z drugiej masa butów świadcząca o jakimś materializmie - absurdalny wybuch płaczu jak przy rybach )
Saleta i kompan pocieszni i nieśpieszni
Lisowa bardzo negatywnie się zaprezentowała, to udawanie że im smakuje jak ci ludzie się z nimi dzielili ale nieprzemilczanie faktu że było obrzydliwe i ruchy wymiotne do kamery
Pascal szybki i sprytny ( inteligentny gość)
Ta wysoka modelka od Wojewódzkiego b.specyficzna.
Ten Żurawski to nawet nie wiem kto to jest po za tym że mało sympatyczny się wydaje.

Czy to nie dziwne że większość/wszystkie kobiety programie to blondynki z nabotoksowanymi twarzami i przedłużonymi rzęsami?
Czemu one tak spuchły na twarzach?
Niektórzy po tym bieganiu chyba nieźle schudną
Ale trzeba przyznać że piękne okoliczności przyrody, aż chciało by się tam pojechać. Ta dziewczyna oddająca swój pokój czy ci którzy małżeńskie łóżko oddali Rozenkom - to było b.miłe. A nasze gwiazdki nie zawsze umiały te małe gesty docenić.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując