Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Misja w Zambii - proszę pomóż ! - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-07, 13:55   #3610
PatrycjaMal
Raczkowanie
 
Avatar PatrycjaMal
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 42
GG do PatrycjaMal
Dot.: Misja w Zambii - proszę pomóż ! - cz. II

Cytat:
Napisane przez AgulaP Pokaż wiadomość
PatrycjaMal - MAMA ma rację, wasz synek jest bratem naszego JOHNA!!!!! Witaj w rodzinie!!!!! Nasi chłopcy to super przystojniaki, nie? A ile Francis ma lat?
Wiesz odkąd wiem że John ma brata to wkładam np 2 szczotecz\ki do zębów, itp drobiazgi parami, to musimy chyba ustalać listę zakupów ze sobą np. teraz mój mężuś się upaja przyjemnością wysłania piłki nożnej !

Tak wogóle to bardzo bym chciała więcej o nich wiedzieć, bo prawie nic narazie nie wiadomo poza wiekiem i że są z Lusaki, no i niestety że ich tata choruje.... A jak to jest, dzieci z Lusaki też są pod opieką siostry? Jejku, to ma niezły region!!!!
Witam AgulaP co do naszego chłopca to w tym roku kończy 15 lat, nie mogę się już doczekać kiedy dowiem się o nim czegoś więcej, fajnie że ma brata ,masz racje przystojniaki z nich
Co do zakupów to szczerze mówiąc nie bardzo wiem co wysyłać więc prosiłabym o jakieś wskazówki od osób bardziej doświadczonych i mam jeszcze pytanko czy takie paczki to wysyłacie indywidualnie czy są jakieś grupowe wysyłki?
PatrycjaMal jest offline Zgłoś do moderatora