Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 123 dni bez słodyczy skończone! - podsumowanie ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-10, 18:41   #28
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: 123 dni bez słodyczy skończone! - podsumowanie ;)

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
Pewnie się zdecydujesz, choć kto wie teraz zdałam sprawę sobie z tego jak bardzo słodycze mają na nas wpływ i naprawdę nie przesadzam
No właśnie mam nadzieję, że będę umiała sobie odmówić, a nie "skoro zjadłam jedną kostkę, to mogę i drugą... i trzecią... i kolejną ..."

Cytat:
Napisane przez ta_bletka Pokaż wiadomość
Wierzę, że uda mi się uwolnić od słodyczowego nałogu, bo np. kiedyś raz na zawsze rzuciłam chipsy. Parę razy owszem wszamałam kilka, ale to już nie ten sam smak co kiedyś i nie było to zrobione z premedytacją w ten sposób, że je sama kupiłam. Nie wiem co mi tak w nich smakowało kiedyś. Kubki smakowe ewoluują
Dokładnie, sama kiedyś doświadczyłam, że po przerwie niektóre rzeczy smakują inaczej, najczęściej strasznie sztucznie
[ nie tylko słodyczowe i chipsowe, np. serek żółty topiony w plasterkach! ochydstwo! ]

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie potrafiłabym odmówić sobie słodyczy na kilka miesięcy. Podziwiam za wytrwałość

U mnie sprawdza się system 1/7 polegający na tym, że jednego dnia w tygodniu pozwalam sobie na nieco obżarstwa. Oczywiście nie jem wszystkiego, co wpadnie mi w ręce, a jedynie zjadam sobie odrobinę czegoś niezdrowego typu pizza czy właśnie słodycze. Nie widzę powodu, by katować się odmawiając sobie np. czynnego udziału w babskich spotkaniach, w trakcie których jakieś łakocie są obowiązkowe
U mnie też ten system się nie sprawdza, albo w ogóle albo codziennie i dużo
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując