Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-21, 22:23   #2042
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: plastry antykoncepcyjne Evra - cz.2 - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez holly-dolly Pokaż wiadomość
Idę jutro zrobić badanie na krzepliwość krwi a we wtorek do ginekologa bo kończy mi sie drugie opakowanie. Szczerze jestem w stanie odstawić plastry bo w nocy czesto drętwieją mi ręce a rano budzę sie z nogami tak ciężkimi jak po całym dniu chodzenia. W ciagu dnia nogi mi puchną i także odczuwam bol żył i takie jakby mocniejsze pulsowanie. Jak gin bedzie mnie namawiała do kontynuowania to i tak chyba zrezygnuje bo widze że nie jest to dla mnie mimo tego ze podpasowala mi ta forma zabezpieczenia ale nie warto poświęcać tak zdrowia... Przemyśle inne metody..
Długo stosowałaś plastry?
Łącznie jakieś 9 miesięcy, z czego pierwsze objawy zaczęły się gdzieś przy 5 opakowaniu.
Jak wspomniałam moja gin kategorycznie zabroniła w takim przypadku hormonów. Jednak moja endokrynolog jest innego zdania i jestem obecnie leczona m.in. tabletkami anty, na których mam być do kwietnia 2017 czyli rok. Nie mam aż takich objawów jak na Evrze, sporadycznie pobolewa mnie jedna lub druga noga, a ponieważ się to nie nasila, to chcę dociągnąć do wiosny przepisaną kurację, ale potem porozmawiać z innym endo o innych lekach i z ginekologiem o innej metodzie antykoncepcji (znaczy spirali).
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując