Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-27, 18:20   #442
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Odebrałam pastelowego maczka i jestem zadowolona, bo ciemniejsze niż na zdjęciach, ale nie mazałam paluchem. Próbki wzięłam spoko, więc jestem umiarkowanie zadowolona (bo mogły być lepsze, wiadomo).

Jednakże zakładam, że jeśli chodzi o niespodziankę, to jestem największym pechowcem ever. Dostałam tatuaże... no znakomicie :roll eyes:

Do tego przy okazji pomyslałam, że capnę próbkę Clarinsa matującego, a babeczka mi zapodała kolor 108 (ostatecznie nie zapodała, bo tester sie skończył, ale no ten chciała) i tłumaczę jej, że nie, że może teraz jestem ciut ciemniejsza, bo opalona, ale kiedyś mi 107 ktoś nakładał i był za ciemny Ale uparła się i nie przegadasz (jaśniejzych i tak nie mieli testerów, się pokończyły).

Przyszła babeczka z Chanela i mi zapronowała Perfect Lumiere w odcieniu 22, tylko jak to odpowiada tym Les Beiges, to na pewno za ciemny, aczkolwiek na pierwszy rzut wydaje się w porządku. Znaczy sam kolor, na ryjku zobaczymy.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora