Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-13, 14:13   #705
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - część 2

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O to ciekawe, bo mi podkład potrzebny, tylko że lekki nawilżający. Znowu mi się wszystko zbiera w porach. Nawet nawilżający LRP.
Mam tak samo i nie wiem dlaczego tak. Kwaszę się, żeby temu zaradzić, nawilżam, ale
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ojej jaki ładny ten róż. Chyba bym go chciała.
To było do przewidzenia

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Za to czekoladka mi się nie podoba, cieszę się że zobaczyłam to zdjęcie na skórze, jestem prawie pewna że byłaby na mnie za ciemna i za pomarańczowa.
Ale ona wcale nie jest ciemna Jeden z jaśniejszych brązerów, jakie znam. No i nie wychodzi pomarańczowa na skórze. Nie kuszę, tylko precyzuję

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie kupiłam i chętnie zamówię z Tobą, ale jednak wolałabym standardowy rozmiar.
Ja też chcę standardowy

To niebieskie jest o tyle fajne, że można w nim sobie samemu ustawiać przegródki, ale część jest stała, wiec nie każde cienie wejdą. Sama sie do niej przymierzam, ale muszę najpierw obadać, jak moje skarby się tam zmieszczą. Póki co część cieni trzymam w podobnym, ale mniejszym pojemniczku chyba na śrubki i inne takie część w puszcze serduszkowej Wedla, część w pojemniczku po chusteczkach Olay. Ale ten stan rzeczy mnie wkurza i też chciałabym mieć wszystkie skarby w jednym miejscu.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
oj to nie dobrze

A moze mogłabyś wkleić fotke jak wyglada na skórze?
Może da sie jeszcze odkrecić, zwłaszcza, że kliknełam u tego sprzedawcy Pink Marshmallow (przetestowałam w Rossmannie - u mnei widać leciutki kolor - bardzo ładny) i z serii Flawless Mullberry
Z moimi zdolnościami do robienia fotek może być ciężko No chyba, że jutro by Cię zbawiło, bo dziś to już chyba za ciemno...

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Podłączam się pod to pytanie. Jakby były ok, to może zamówiłybyśmy razem, co Mag?
Ja jestem za

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
MagJa, em moja chyba jest standardowa, kupowałam ją w Duce - mam papilotki i wchodzą do niej idealnie, a kupowałam takie o średnicy 5 cm na dole.
Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość

Mag
moja forma ma na gorze 7 cm a na dole 5 cm
snow, ziz - dzięki
To wychodzi na to, że ta za 18zł standardowa nie jest No chyba, że ktoś nie umie mierzyć, ale wątpię, żeby można było się pomylić o 0,5cm...

ice, em - to ja bym była za tą formą http://www.allegro.pl/item311548249_..._muffinek.html I standardowa i od razu można dokupić sobie fajne papilotki Co prawda aktualnie została na aukcji 1szt. formy, ale podejrzewam, że sprzedawca ma ich więcej, bo obserwuję te aukcje od jakiegoś czasu i te formy w kółko są Co Wy na to? No chyba, że jakieś inne propozycje macie?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora