Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trendy jesień/zima 2016
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-28, 13:01   #20
anulka1234567
Raczkowanie
 
Avatar anulka1234567
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 39
Dot.: Trendy jesień/zima 2016

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
Anulka123457
odnoszę wrażenie, że to Ty masz problem z tym, że Twoje wybory modowe nie spotykają się z poklaskiem na forum i powszechnym uwielbieniem. Najpierw bluza dla faceta, teraz kurtka. Okej, widzę trend - lubisz wyblakłe moro (czyż bluza nie była w ten wzór?wybacz jesli nie pamiętam juz tak dokładnie). Tyle, że ja nie i uważam takie moro za szczyt złego smaku. Tak długo jak będziesz pytać o opinie czy "ciuch jest extra?" i proponować mi cos w ciapki, tak długo będę Ci pisać, że to wyglada źle, że tak się nosił DJ Bobo w czasach mojego dzieciństwa i jedyna okazja, gdzie takie coś się sprawdzi, to impreza przebierańców. I nie jest to uszczypliwość pod Twoim adresem, a opinia o ciuchu, który pokazujesz.
I wcale niezłośliwe wyjaśniłam Ci, czemu nie zgadzam sie na określenie kurtki mianem klasycznej.

Sorry, że rujnuje Twoje oczekiwania co do forum. Może powinnaś założyć fanklub, wówczas opinie będą - przypuszczalnie - takie, jak oczekujesz. Na forum sie dyskutuje, a to naturalnie wiąże się z ryzykiem usłyszenia także negatywnych opinii.
W takim razie może zaproponuj coś od siebie? Co Twoim zdaniem jest ładne i klasyczne?
anulka1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując