Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-09, 11:53   #2287
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

Obejrzałam w necie, fajny
O to TY tez już oglądasz dzis trzeci odcinek
ale nie wiem czy dziś obejrzę bo tak na noc się boję wolałabym jutro po obiedzie hihi

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość

Pięknie się trzymasz!
Co by tylko jakieś efekty były, póki co brzuch mniejszy
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
No właśnie, moja mąka jeszcze nie ruszona.. Ale jak przetestuję to dam znać
No czekam az wytestujesz Ja wczoraj kupiłam jeszcze mąkę jaglaną, ale wieczorem znalazłam przepis na fajne naleśniki z mąki gryczanej i wody i teraz przydałaby mi się gryczana
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Madzia jak wrażenia po meczu?
Jak było 3-0 to sobie myślałam, ze jest naprawdę dobrze, ale potem po tej przypadkowej bramce samobójczej i po bramce dla Duńczyków juz tak wesoło nie było Nie podobają mi się zmiany jakich dokonuje Nawałka.. zamiast dać za Milika Teodorczyka to on wystawia Linettego, ech A Milik ma pauzować 4 miesiące więc masakra Ciekawe czy na mecz z Armenią wystawi Teodorczyka, oby
Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Nie najlepiej się czuję ostatnio Cały czas męczy mnie jakieś przeziębienie, a do tego boli mnie brzuch, głównie w górnej części, boję się że coś z żołądkiem. Poszłabym do lekarza, ale boję się że da mi skierowanie na gastroskopię, a tego chciałabym uniknąć. Poczekam jeszcze, może przejdzie

Co tam u Was?
Uuu.. Ciebie już chyba wczesniej brzuch bolał ? Nie czekaj tylko lepiej idź do tego lekarza, może to jakieś wrzody ?

U mnie wszystko ok, weekend w domu przesiedziałam bo pogoda nieciekawa Wczoraj po śniadaniu jakaś zmęczona się poczułam i cały dzień byłam taka senna i bez sił TŻ też się źle czuł więc całkiem możliwe, ze to pogoda miała na nas taki wpływ.. dziś słoneczko wygląda to trochę lepiej się czuję
Niedawno wstawiłam skrzydełka i podudzia do piekarnika i będą na obiad z ryżem i marchewką
A wczoraj robiłam ciasto z fasoli Do brownie to mu trochę brakuje, ale nie jest złe..jakaś namiastka ciasta, fasoli w ogóle nie czuć Następnym razem spróbowałabym zrobić z rozpuszczonymi kostkami gorzkiej czekolady to byłoby bardziej czekoladowe
Teraz kusi mnie przepis na sernik dietetyczny z chudego twarogu, banana, jajek i budyniu bez cukru Może kiedyś wytestuję

A Wy co tak rzadko się odzywacie ? Napisałam parę dni temu i dziennie sprawdzałam czy się ktoś odezwał, a tu cisza
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując