Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-09, 15:20   #2290
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Też chcę kupić gryczaną Właśnie z myślą o naleśnikach. A jaglana też pewnie fajna, może kiedyś zakupię
Ja wczoraj przeglądałam filmiki skutecznie.tv, na pewno kojarzysz, taka Magda to prowadzi i proponowała przekąski do pracy zamiast kanapek i były właśnie tam te naleśniki gryczane posmarowane awokado z kawałkami łososią i rukolą Fajnie i smacznie to wyglądało Ja jakoś nie mam pomysłów na sniadania do pracy.. ostatnio ciągle jadłam cieciorkę z puszki z połową mozzarelli i pomidorem i już mi się to przejadło sałatka z wędzonym kurczakiem trochę też... a Wy co bierzecie do jedzenia w pracy ?


Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Nie wiem, co jest, ale poczekam jeszcze trochę, jak nie odpuści to pójdę.
No ja myślę

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Też wczoraj przesiedziałam cały dzień w domu, rano tylko biedronkę odwiedziłam. Pogoda byle jaka, to i wychodzić się nie chce
Co to za sernik? Wytestuj i napisz czy dobry
My wczoraj w Auchan bylismy i tez w Biedronce bo pierś była tańsza o 25% to kupiliśmy 2 kg w zapas

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja ten tydzień miałam jakiś taki byle jaki Wracałam do domu to tylko jedzenie, prysznic, książka, trochę tv i spać. Jakaś jesienna chandra mnie dopadła chyba.
Mi się ostatnio nawet czytać nie chce..książki wypożyczone w lipcu, a ja nawet jeszcze nie skończyłam ich czytać tylko 3 razy przedłużałam.. teraz już muszę dokończyć bo 4 raz przedłużać nie można

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
ja tez caly czas jestem z Wami 😃 kalorie w gore-waga w dol, to lubię 😃 trochę jednak zmieniłam system zwiększania kaloryczności i obecnie jem 1800kcal
w piatek wieczorem stwierdzilismy, ze jedziemy do Poznania potanczyc, spakowalismy sie i pojechalismy 😃 dzisiaj mialam isc na silownie, ale tż trochę marudził i odpuściłam, poćwiczyłam trochę brzuch w domu, a w ramach cardio wybraliśmy się na spacer 😃
z dietą wszystko super, we wtorek miałam taki dzień, że cały czas jadłam, także chyba z 2500kcal zjadłam, ale obyło się bez niezdrowego jedzenia 😃
Jesteś, ale mało piszesz!!
Fajnie, ze zwiększasz kalorie, a waga spada Też tak chcę !!
A to Wy żeby potańczyć to musicie az do Poznania jechać ? Czy tam się jakieś potańcówki odbywały hihi

Ja niedawno dokończyłam resztę ciasta fasolowego z kawką. Dziś te ciasto o wiele lepsze niż takie ciepłe prosto z pieca.. musiało się widocznie przegryźć
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując