Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-12, 16:48   #2303
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
kazeina to takie gęste białko po prostu 😊 do smaku prawdziwego budyniu daleko, ale kazeina biala czekolada calkiem niezla, ciasteczko odradzam.
Pierwszy raz styczność z białkiem miałam już lata temu, ale na stałe wprowadziłam je do jadłospisu jakiś rok, może dwa temu 😊 czy pomaga w odchudzaniu? to zależy co masz na myśli, bo jednak to, czy chudniemy, czy nie, zależy od ilości wytworzonego deficytu kalorycznego, a nie od tego, czy zjesz porcje kurczaka, ktora dostarczy Ci powiedzmy 30g bialka, czy zastapisz to 30g odzywki proteinowej 😊
ale mi w odchudzaniu pomaga(i ogolnie w codziennej diecie), bo nie wyobrazam sobie codziennie jesc tyle miesa, zeby dostarczyc organizmowi odpowiedniej ilosci bialka, a odzywka bialkowa pomaga mi w przygotowywaniu slodkich posilkow, ktore, jak wiecie, uwielbiam 😍 takze ja polecam uzywanie odzywek bialkowych do slodkich dań, a jak ktos nie przepada, to zdecydowanie bardziej polecam inne zrodla bialka.
Podoba mi się ta odpowiedź Czyli mogę spokojnie spożywać białko w proszku Jedzenie kurczaka trzy razy dziennie też mnie nie pociąga Raz w zupełności wystarczy
Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj tez nakupilam miesa filety z kurczaka z wolnego wybiegu, poledwiczki z indyka, steki z tunczyka i stek z poledwicy wolowej(masakra, 90zl za kilo, mam nadzieje, ze bylo warto )
W ogole nie przepadam za rybami i innym miesem niz drob, jem tylko dlatego, zeby troche urozmaicic jadlospis, tez tak macie?
Ulala, to zaszalałaś Mnie nie stać na takie drogie mięso więc muszę się posiłkować kurczakiem hodowlanym z supermarketów..
Ja tam z mięsa lubię prawie każde..ryby też, podroby nawet

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
zapomniałam odniesc sie do galaretki, jest super, szczegolnie na ujemnym bilansie kalorycznym 😃 bo syci, a praktycznie bezkaloryczna jest, ma chyba 16kcal w porcji
Oglądałam kiedyś te galaretki z KFD.. moze jak będę brała białko to wezmę przy okazji Jaki smak polecasz ?

Jeszcze dwa dni do weekendu dzis o 20 wybieram się na badmintona.. późno trochę, ale wczesniej zajęte :/
Jadłam dzis w pracy sałatkę z tymi kabanosami z Konspolu i smaczne Jakas odmiana Ile te kabanosy mogą leżeć po otwarciu ? Przez tydzień chyba nic im nie powinno być ?
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując