Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 19:00   #1088
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
To może każdy wklei co tam ma czy pamięta, zrobimy z tego jeden dokument, żeby kamisio wkleił całość do pierwszego posta?Albo linki, no nie wiem sama. To bardzo dużo roboty ale szukałam dzis czegoś i rzeczywiście kłopot z odnajdywaniem

To jedziemy:

ogólny numer celno pocztowy alarmowo- reklamacyjny w Wawie (gdy paczka ginie bez wiesci w polsce)
tel.
022 5481199 i 98


Paczka zatrzymana w Bytomiu:
Bytom przyjmuje maile z zamówieniem z truskawy w pdf lub jako załącznik, ja w tekscie pisze parę słów na temat podanej w piśmie pozycji magazynowej, numery przesyłki itp.
Na wezwanie Bytomia (polecony za zwrotnym potwierdzeniem odbioru) wysyłamy na adres: mw.bytom@kat.mofnet.gov.p l kopię zamówienia, którą otrzymujemy na maila zaraz po złożeniu zamówienia na truskawie.
Bytom - telefon w sprawie statusu zatrzymanej przesyłki itp:
tel
032 282 30 80,
fax 032 281 50 47
pracuja od 7-19 w soboty 7-12

Zabrze jednostka, która zajmuje się odsyłaniem ovatowanych przesyłek dalej z Bytomia.
Można dzwonić i dowiadywać się czy i kiedy przesyka z Bytomia wyszła
032 - 3705405


Urząd Celny w Warszawie
Oddział Celny I Pocztowy w Warszawie
ul. Łączyny 8, 00-949 W-wa
Informacja w/s odpraw celnych zatrzymanych przesyłek:
tel. (022) 545-16-03, (022) 548-13-44
Magazyn Pocztowy: (022) 548-14-42, (022) 548-14-44
inne: (022) 548-14-61, fax. (022) 548-14-31
Jak zaczynałam swoją przygodę ze Strawberrynet, to przeczytałam cały ten wątek i ten "perfumiarski", robiąc w trakcie notatki z Waszych wypowiedzi. Wkleję, co mam. Przepraszam, że nie podam, czyje to są wypowiedzi, ale robiłam notatki na własny użytek.

JAK KUPOWAć:
  • Wybierasz produkt i klikasz "add to cart".
  • Gdy dodałaś wszystkie interesujące Cię produkty, klikasz: "check out".
  • Następnie wpisujesz adres email Enter your e-mail address .
  • Później klikasz w "checkout counter".
  • W "billing address" wpisz swoje dane i klikasz "continue to checkout process".
  • W gift message.wybiersz czy twój przdmiot ma być wysłany jako prezent czy nie.
  • Następnie klikasz w "verify order information".
  • Jeżeli zamawiasz 1 raz i zamówiłaś na kwotę powyżej 25$ to otrzymasz darmowy prezent błyszczyk l'oreal i muisz teraz wybrać kolor No. 650 Fusion lub No. 720 Sizzle.
  • Następnie klikasz w " confirm colour option and procceed to countinue"
  • Następnie wybierasz sposób płatności. wypełniasz pola wymagane w danym sposobie i klikasz na authorized payment. to byłoby na tyle.
PAYPAL

1. Zaloguj się na polskiej stronie paypala
2. Kliknij na "wyślij pieniądze"
3. Wypełniasz pole formularza do zapłaty:
-adres odbiorcy; paypal@strawberrynet.com
-kwota do zapłacenia
-waluta
-wybierasz opcję usługi/towarty itd
4. Klikasz "kontynuuj"
5. Sprawdzasz szczegóły wypełnionego formularza
6 . Wciśnij na "wyślij pieniądze"

ZWROT OPłAT

1. Skanujesz dokumenTy celne - zazwyczaj dwa, jeden opiewający na 22 % wartości zamówienia i drugi na kilka złotych (ta malutka karteczka)
2. Piszesz maila do truskawki, że zapłaciłaś tyle a tyle i że uprzejmie prosisz o zwrot tej kwoty (w mailu przesyłasz dwa zeskanowane załączniki)
3. Wpisujesz truskawkowy nr zamówienia
4. Odpowiadają szybko, w ciągu 2 tygodni zwracają podana kwotę na konto karty, z której dokonywałaś płatności (sami sobie je odnajdują, nie musisz niczego podawać)


PRZYKłADOWY LIST Z PROśBą O ZWROT OPłAT

Hello,
recently I've been charged with the custom fee.
Please find attached custom confirmation document with short translation.
If you could cover that, it would be great.

Thank you in advance,

ADRESY, NA KTóRE WYSYłAMY MAILE

orders@strawberrynet.cominfo@StrawberryNET.com

Te informacje miałam "pod ręką", więc wkleiłam. Jeśli jeszcze coś potrzeba, to poszukam w swych obszernych notatkach.

__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora