Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-14, 21:38   #1203
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Aniołkowe mamy - mamusie i staraczki z dobrze zgranej paczki.

Cytat:
Napisane przez migotka1010 Pokaż wiadomość
dzięki kochana za opinie. Właśnie tego sie obawiam, ze oszaleje, caly czas będę myslala, czy na pewnl wszystko jest z maluchem ok... Ja juz postanowiłam, do nowego roku zabezpieczamy się. Niech ten nieszczęsny rok sie juz zakończy, kolejny słyszałam że będzie lepszy!: ) A i przy okazji zaliczymy kolejny sezon snowbordowy

Generalnie mam masę pracy, więc nie mam czasu myśleć... Niedługo będzie 3 tyg od #.. A ja mam,wrażenie jakby to bylo kilka dni temu...




Wtf???? ale Ci psikusa zrobiła

A ja sie pochwale, przez 28 lat u dentysty bylam może 11 razy wszystkie 8 mam i proste ząbki jedyne,co to nie umiem się ładnie uśmiechać całe uzębienie muszę pokazywac łącznie z dziąsłami.... Masakra... Idzie,to jakoś wyćwiczyć? Wiecie taki hollywoodzki uśmiech
I tak bedziesz sie zamartwiala, niewazne czy minie miesiac czy 5 lat od straty. Ciaza prawdopodobnie już nie bedzie beztroskim czasem, zawsze badzie towarzyszyl mniejszy lub wiekszy niepokoj. Pozostaje gleboko wierzyc ze tym razem sie uda i bedzie dobrze

Mialam w zeszlym sezonie sie uczyc jazdy na desce ale coz, nie wyszlo ciekawe czy uda nam sie wyskoczyc w tym roku - ja na narty, maz na deske gdzie jezdzisz?


Jutro Dzien Dziecka Utraconego...
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora