Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pięćdziesiątki z plusem - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-19, 23:05   #12
so_na_ta
Rozeznanie
 
Avatar so_na_ta
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 801
Dot.: pięćdziesiątki z plusem - cz. II

Złosliwcu -ja również dziekuję za poswiecony czas i trud w udostepnieniu nam naszego miejsca na Wizażu .

Braxa - trochę spóznione ,ale najserdeczniejsze zyczenia urodzinowe -spełnienia wszystkich marzeń .

Malinówko, Bietko - jestem pewna ,ze trzymałyście kciuki za mojego psa - operacja przebiegła pomyslnie , pies czuje się znakomicie a nawet biegał po tych stresujących emocjach .Do czasu podania narkozy mąż był z nim, potem po kilku godzinach odebraliśmy go , nie ma nawet opatrunku /tylko w postaci spraya / ,teraz jest na antybiotyku , za 10dni zdjęcie szwów .Cieszę się ,ze nie sprawdzil się ponury scenariusz weterynarza i wszystko jest OK.

perspective - serdecznie witam i zyczę Ci mnóstwo ciekawych rozmów towarzyskich oraz znalezienia przyjaciół . Juz sporo opowiedziałas nam o sobie , nie musisz pisac nam scenariusza swojego zycia -to zbyt intymne .Dziel sie prosze z nami swoją codziennością , troskami, problemami - w taki sposób udzielamy sobie wsparcia nawzajem .

Alketko - znowu cały dzień w pracy , Ty po prostu nią zyjesz a powinno chyba byc odwrotnie - żyć godziwie z pracy , rozwijac swoje pasje itd ...czy kiedys nastąpi taka sytuacja ?

Nika , sr. johanna -buziaki slę i pozdrawiam .

starsza pani - prawdziwy z Ciebie ,zawodowy head hunter - na tym wątku piszesz raczej okazjonalnie ,ale chyba sledzisz z baczną uwagą - ilekroć wejdzie nowa wizazanka -od razu werbujesz do 60+ .Myslę ,ze to zbyteczne ,każdy ma prawo pisac chyba w każdym watku forum a kwestia wyboru zalezy od interesujacego tematu .

Toogra - przesliczny awatar ,a raczej zdjęcie -wygladasz na nim jak gwiazda wielkiego ekranu .
__________________
Drzewo nie smagane deszczem i wichrem nie rośnie silne i zdrowe .
/Seneka/
so_na_ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując