Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 10 typów kolorystycznych
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 12:12   #76
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: 10 typów kolorystycznych

toż to cudowna sprawa z tymi kolorami, zawsze mialam problem z okresleniem tego jakim jestem typem urody. A teraz po kolei rozspisalam sobie jakie kolory lubie patrząc na podane przez Basie paletki (chlodny/cieply itd) i mi wyszlo ze chlodne, przydymione, jasne, patrze - a to lato a ja zawsze myslalam ze ja zima, jednak na widok kolorów zimy jakoś mnie odrzuca... no wiec jestem lato wreszcie sie dowiedzialam teraz tylko z tymi sferami nie rozumiem, bo pisze:

- Lato
chłodne ma tendencję do zimy,
jasne do wiosny
zgaszone do jesieni.

toż to wlasnie mi wyszlo ze ja lubie chlodne, zgaszone i jasne...
to wychodzi ze mam tendencje do pozostalych wszystkich 3 pór roku? czy mam wybrac ceche ktora najbardziej mi pasuje.... ?

p.s wydaje mi sie ze dobrym sposobem moze byc wlasnie patrzenie na te paletki i wybieranie pomiedzy dwoma zawsze (np. cieply/zimny) ktory nam najbardziej pasuje, ktore nam sie bardziej podobają. i pozniej jak juz wybierzemy czy jestesmy cieply/ zimny jasny/ciemny czysty/przybrudzony odwolujemy sie do tego:

"WIOSNA: lubi kolory jasne, ciepłe i czyste
LATO: jasne, chłodne, przybrudzone
JESIEŃ: ciemne, ciepłe, przydymione
ZIMA: ciemne, chłodne, czyste"

dało mi to tez do zrozumienia ze wazniejsze jest trzymanie sie reguły cieply/zimny jasny/ciemny czysty/przybrudzony niż kolorów. Zrozumialam ze kolory są jakby bazą którą dopasowuje sie pod wyzej wymienione cechy....

Basiu dzięki!!


Tylko ja jeszcze nie ogarniam jak te tendencje sie wyłapuje;( i mam prosbe czym sie różni lato z tendencją do zimy od zimy z tendencją do lata?:| aha i co bedzie jak ktoś lubi kolory chlodne, przydymione ale ciemne?

Edytowane przez Smile_Smile
Czas edycji: 2008-02-20 o 12:55
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując