Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Wrocław
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-21, 07:17   #1245
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez sacilla
Tak, a najważniejsze jest to, ILE ZAPŁACISZ. Generalnie czym więcej, tymbardziej będą się do Ciebie uśmiechać.
Im bardziej kosmiczna i absurdalna cena, tym lepiej.
Najlepiej gdyby było tak :
ścicie na łyso - 199zł, farbowanie krótkich włosów 399zł, farbowanie długich włosów z FACHOWYCH ARTYSTYCZNYM STYLIZOWANIEM UTALENTOWANYMI DŁOŃMI - 799zł...


A włosy... to sprawa drugorzędna.
Przykre, że Twoja wizyta u Okiła skończyła się tak a nie inaczej, ale nie generalizuj. Nie wszyscy fryzjerzy są tacy, jak ich opisałaś. Trafiłaś na amatorkę - przykro mi, ale trafiłaś na nią w salonie Okił, a nie w INES, więc nie rozumiem odniesienia do mojego postu.
Ja dalej z czystym sumieniem mogę polecić salon INES i Panią Elę, bo akurat u niej byłam. Nie chciałam zmieniać koloru włosów u kogoś z krótkim stażem pracy, a Pani Ela, zaraz po p. Iwonie jest stażem najstarsza.
A koszt, no cóż, wiedziałam jaki będzie koszt przed wizytą, bo najpierw ustalasz z fryzjerką/-rem, co chcesz robić, potem dobieranie koloru i przed jakimkolwiek ruchem podają cenę. Decydujesz się fajnie, nie decydujesz się, nie ma problemu. Moim zdaniem podejście prawidłowe.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2008-02-21 o 18:24
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując