Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Samotne Mamusie-zapraszam
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-24, 10:37   #29
mukaa
Zadomowienie
 
Avatar mukaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 1 197
Dot.: Samotne Mamusie ... ?? ...

możesz odmówić widzeń, ale on może dochodzić do nich sądownie
jeśli będzie miało to zły wpływ na dziecko - możesz wnieść o ograniczenie tych widzeń...

ech, bzdury z tym, że dziecko MUSI mieć ojca i jaki to ten kontakt ważny :/
ważny to on jest w przypadkach normalnego rozwodu, gdy dziecko zna ojca i spełniał swoją rolę, jest dobrym tatą - to wtedy spotkania z dzieckiem są szalenie ważne!

ale faceci, którzy olali swoje dzieci, a spotykać chcą się z nimi tylko na złość byłej albo z innych niezrozumiałych powodów...
to sorry bardzo - jak dla mnie szkoda dla dziecka
nie mówiąc o tym jak to wpływa na matkę -> a jej samopoczucie na opiekę nad dzieckiem

jak ma się zszargane nerwy trudno pałać optymizmem, cierpliwością głazu i mieć wenę na wymyślanie rozrywek dziecku...

powinnam chyba podziękować ojcu mojego dziecka, że się zmył tak na amen i nawet smsami nie zakłóca mojego spokoju

plafik rozumiem, że masz nową rodzinę? super, że Ci się udało! i zawsze jakaś nadzieja na nas - że to możliwe znaleźć normalnego faceta

i myślę, że ten żal i ból w środku zostanie na zawsze
owszem - tak jak piszesz uśpiony - ale zawsze będzie
bo nic już nie wróci tego co straciłyśmy - porodu rodzinnego, widoku tatusia z niemowlęciem na rękach, ich zabaw, tego że nie miałyśmy się do kogo przytulić, wypłakać, dzielić radościami pierwszych kroczków i smutkami nieprzespanych nocek, tego że w chwilach kryzysu ktoś nam nie szepnął - tak jesteś dobrą mamą, nie uspokoił
serce mi się kraje gdy widzę ojców z dziećmi...
mukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując