Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-24, 17:50   #3285
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
to mleczko Avene jest trochę dziwne - jak napisałam w recenzji, ja mogę nim zmyć twarz tylko raz bo za drugim razem przy nakładaniu baardzo piecze. poszukuje więc czegoś delikatnego do wrażliwej, suchej skóry - myślałam, że to Toleriane LRP będzie odpowiednie, muszę zdobyć próbkę. a mogłabym zapytać, czego Ty używasz, Czarny Elfie, do zmywania twarzy?
No wlasnie pare osob skarzylo sie ze to mleczko piecze.

Ojj ja czesto zmieniam-nigdy nie moge znalesc idealnego zmywacza,ostatnio moim ulubiencem byl plyn do demakijazu boot's no7 cleanse and care,zmywalam nim oczy a takze twarz-ale nie czuje sie po nim 100% czysta-jest takze malo wydajny.ostanio robie olejki do zmywania makijazu,mieszam 75 % oliwy z oliwek light,25% olejku rycynowego i kilka kropli olejku z rozy.Zmywam tym twarz i potem przecieram cieplym delikatnym recznikiem b dokladnie,fajny ten olejek tylko duzo roboty bo trzeba zmyc bardzo dokladnie inaczej moze zapchac.
Wczoraj zmylam twarz olejkiem 80% kukui nut oil i 20% castor oil-fajny jest.Mysle tez o zakupie olejku z migdalow.

Na mojej liscie mam duzo zmywaczy do wyprobowania-ciagle testuje
Szukam czegos co by bylo wydajne i nadawalo sie do codziennego zmywania.I najlepiej bez uzywania wody.

Slyszalam ze dobry jest:
LRP rosaliac zel
LRP mleczko Hydraphase
Toleriane podpobno piecze.
najlepiej zdobyc probki

Nie probowalam tez Biodermy-ale ta wersja ktora jest znana na wizazu podobno wysusza niektore osoby i wypadaja po tym plynie rzesy-od dluzszego czasu zastanawiam sie czy nie wyprobowac wersji dla skory suchej-ma nieco inny sklad.

ja probowalam juz duzo specyfikow- z tych bardziej znanych:

Cetaphil emulsja do zmywania(podraznienie wysuszenie)
Avene plyn micelarny(niewydajny piecze podraznia,perfum w skladzie)
LRP effaclar(nie dla mnie)
Klorane emulsja dla wrazliwej skory(podraznia mnie nagietek)

Ale sie rozpisalam
W kazdym razie-jak znajdziesz cos idealnego to daj mi znac-ja tez dam Ci znac-widze ze mamy podobny rodzaj skory-wprawdzie ja mam mieszana ale z duza tendencja do suchej no i b wrazliwa.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora