Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DIOR - kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-26, 11:26   #167
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Piękna kolekcja!
Ale tak naprawdę to chciałam zapytać o kolor podkładu Diorskin Forever 033 - czy on jest podobny do DiorSculpta 030?? Jak wogóle oceniasz jeden i drugi. Ja mam DiorSculpta właśnie 030 ale jestem ciekawa jak się ma do niego ten DF, jaką ma trwałość i czy dla suchej cery byłby ok?

Używałaś może kiedyś sypanego Diora?

No i ostatnie pytanie: jak oceniasz DiorBlush Sunkissed Cinnamon?? Właśnie taki zamówiłam na Truskawce i jestem ciekawa co z tego będzie?

Dzięki!

Kolor podkladu forever rozni sie od sculpa.Jest bardziej brazowy,konsystencja lzejsza i latwiej sie go naklada.Sculp jest troche ciezki w porownaniu do Forever ale lubie oba.Trwalosc gigantyczna.Utrzymuje sie caly dzien.Mam cere mieszana i u mnie sprawuje sie dobrze.ladnie nawilza skore,srednio kryje.

Mialam Diorskin loose powder .w sumie puderek ok,drobno zmielony,otulal twarz ladna mgielka,troche rozswietlal twarz.ostatecznie podarowalam go mamie bo lepiej sie czuje w pudrach prasowanych niz sypkich.

Tym rozem jestem zachwycona.kolorek super.ladnie podkresla policzki.nie mozna przesadzic z iloscia.Fajna opcja matu i blysku.Jak na moje oko to kolorek brudnego koralu-rozu.utrzymuje sie caly dzien.
magsch jest offline Zgłoś do moderatora