Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-26, 17:39   #1853
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Dziś globalnego testowania kadzideł ciąg dalszy - Zagorsk.
Cóż - to było do przewidzenia, że skoro zmieniła mi się percepcja Ouarzazate, to i Zagorska się zmieni. No więc teraz publicznie muszę przeprosić ten zapach. Jest piękny . Co więcej piękny na tyle, że chyba chciałabym, zeby stanął na półce bok mojego Jaisalmer . Tak się zastanawiam jak wpływ (poza zmianą gustu) ma czas w jakim testowane są zapachy. Poprzednio Zagorsk testowałam jesienią. Wtedy kojarzył mi się zimno, z ciemnym gęstym lasem po horyzont w chłodnej pogodzie. Teraz na wiosnę nagle Zagorsk mi się skojarzył wesoło, pozytywnie zielono, jest w nim zapach wigotnej ziemi i (nie bić!) młodej marcheweczki - takiej właśnie wyrwanej w ogródku . Ten jego chłód już nie kojarzy mi się mrocznie - raczej z takim chłodnym cieniem pod pachnącym drzewem. Ta nowa twarz bardzo mi się podoba. Myślę, że właśnie na wiosnę-lato Zagorsk spełniłby się najlepiej (czyli teraz - chcę go mieć!)
Mam pytanie w ramach małego oftopa - Maju czy w Kyoto też wyczuwasz tą marchewkę i czy jest to ta sama marchewka co w Zagorsku ? Przez ową "marchewkę" miałam traumę (mało powiedziane) po Kyoto i aż się boję testować Zagorsk.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora