Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-07, 16:59   #2334
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: Nowy rok, nowe ciało. Od 2015 bierzemy się za siebie cz. II

Cytat:
Napisane przez bingos Pokaż wiadomość
W tygodniu to i ja się całkiem ładnie trzymam, pakuję konkretne jedzenie do pracy, przygotowane wcześniej, więc nie ma kiedy popłynąć. W weekendy to różnie - teraz jestem przed @ więc pizzy mi się zachciało, więc i piwko wpadło. Tydzien temu u Tżta byłam to też średnio dietetycznie (głównie przez piwko), na najbliższy weekend też się do niego wybieram

Jeszcze nie zrobiłaś tych badań? Nie ma co czekać i martwić się na zapas, jak coś wyjdzie nie tak to im wcześniej tym lepiej, a jak wyjdzie ok to będziesz miała z głowy na jakiś czas
No w tygodniu latwiej zapanowac nad pokusami jak się prawie caly dzien jest poza domem...
Teraz jeszcze w piątek TŻ ma urodziny więc na pewno jakies ciasto znowu wpadnie.. dlatego w czwartek chcę iść zrobić te badania i mieć spokoj
Mhmm pizzy tez bym zjadła i bede musiała zjesc bo mam do końca roku ważny kupon na pizzaportal Kupon od marca to trzeba go w końcu będzie wykorzystać
Kurcze ochłodziło się na dworze, siedze w domu w swetrze i mi zimno.. zrobiłam sobie gorącą inkę, a pewnie za godzinkę lub dwie wskoczę do wyrka w ostatnim czasie zaczęłam nadrabiać zaległości czytelnicze i w ciągu dwóch tyg. przeczytałam trzy książki Teraz czytam "Egipcjanina Sinuhe", który ma ponad 700 str drobnym druczkiem więc jak skończę go do końca listopada to będzie sukces
W ogole to musze zaczac rozglądac się za nartami bo jak rok temu kupiłam resztę sprzetu to wypadałoby już dokupic ostatni element, czyli narty i mieć komplet
Nie moge sie juz doczekac śniegu
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując