Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Instagram, a faceci w związkach.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-07, 21:39   #39
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Instagram, a faceci w związkach.

Cytat:
Napisane przez poshh Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to jest żałosne i bynajmniej nie mam kompleksów, czy jakkolwiek rozumianego poczucia niskiej wartości. Po prostu kojarzy mi się z żenadą, tak samo jak lajkowanie stron na fejsbuku typu "najlepsze dupeczki".
Bardzo chętnie sama podziwiam piękno kobiet, nie raz zwracałam uwagę facetowi, na urodę jakiejś kobiety, ale lajkowanie wypiętych dup, cycków to już trochę śmieszne.
Nie uważam że facet jest ślepy, jak już wspomniałam sama pokazywałam atrakcyjne kobiety, nie mam nic przeciwko by spoglądał na takie, ale oświadczanie całemu światu jak to mu się ktoś strasznie podoba poprzez lajeczki i komcie trąci dziecinadą
Wiesz co i chyba o to mi własnie chodzi. Co innego oglądać - lubię patrzeć na kobiety na instagramie, konta aktorów też czasem odwiedzam, bo chłopcy strzelający sobie 3 selfiki dziennie jakoś mnie nie pociągają, jak piękni by nie byli, no ale właśnie... Nie zostawiam lajko-serduszek, bo po co miałabym obwieszczac światu, że ten pan to ma fajny uśmiech, a tamten niezłą kratkę na brzuchu i ogólnie jaram się blondynami, a jestem z brunetem.

Żaden mój chłopak tego nie robił, stąd byłam ciekawa opinii innych osób.

Co innego oczywiście typowa fotografia, którą lajkuje się z podziwu dla kunsztu artysty - ustwienia światła, modelki, postprodukcji.

Edytowane przez 201803071142
Czas edycji: 2016-11-07 o 21:41
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując