Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spełniony dzień - czyli jaki?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-08, 10:29   #88
201704060907
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 244
Dot.: Spełniony dzień - czyli jaki?

Cytat:
Napisane przez Kelecka Pokaż wiadomość
Ale sie uczepiliscie tego Fiji, jak pijany plotu

Troche sama sie zweryfikowalam w ostatni weekend.
Zawsze wydawalo mi sie, ze jestem z tych leniwych, duzo nie robie etc. No dobrze, pracuje bardzo duzo i w ciagu tygodnia na wiele innych rzeczy zwyczajnie mi czasu nie wystarcza.

Niestety w piatek zrobilam sobie spora krzywda, musialam zostac uziemiona w domu. Teoretycznie mialam wszystko, ksiazki, seriale, filmy etc. Szlag mnie trafial.

Dotarlo do mnie jak strasznie nie lubie i jak sie mecze takim nicnierobiem. Oraz tak naprawde ile rzeczy robie, ktore sa dla mnie tak naturalne, ze nawet ich nie licze. Zawsze wyjde w weekend na jakas wystawe / koncert / cos innego co sie w miescie dzieje, ostatnio zaczelam sie ruszac, wiec jakis zajecia / trening / dlugi spacer, zakupy, czy to mam ochote pochodzic po butikach, czy zrobic wieksze spozywcze, ze nie musze sobie zaprzatac tym glowy w ciagu tygodnia. Gotuje na kilka dni do przodu, spotykam sie ze znajomymi, czasem tych znajomych karmie. Pozbawiona tego wszystkiego w tym tygodniu bylam bardzo nieszczesliwa.
Kurcze,skąd wy macie na to siłę? Ja wstaję rano, przed 6 i "budzę" się koło 10. Wracam ze stażu i mam tyle w głowie planów,ale brak mi sił. W domu jestem bliżej 17, jak się nie położę albo nie zdrzemnę, to dalej nie funkcjonuję. Potrafię leżeć do 19, potem zmuszam się do zrobienia obiadu lub zakupów, szykuję ubrania na kolejny dzień i ... leżę...
A może bym i chciała zrobić to i tamto, ale nie mam sił.

Badania z krwi miałam robione ponad miesiąc temu, nic nadzwyczajnego nie wyszło, tarczyca Ok, hormony OK, więc nie wiem...

Po prostu jak to czytam to zazdroszczę Wam czasu i siły. Tfu, może siły, bo czas to i ja mam.
201704060907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując