Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Instagram, a faceci w związkach.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-08, 13:02   #52
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Instagram, a faceci w związkach.

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
Absolutnie nie rozumiem tych awantur o "lajki". To jest tak beznadziejne, że opadają mi ręce. Co to za różnica, że ktoś ogląda jakieś zdjęcie, jest ładne, podoba mu/jej się i klika lajka albo nie.

Jeżeli jakies zdjęcie innej laski naprawdę mu się spodoba to on je zapamięta, bez klikania w serduszko, czy lubię to

A traktowanie tego w kategorii zdrady, albo zła największego w związku to jedna z rzeczy, która strasznie mnie śmieszy i uważam to za naprawdę niedojrzałe zachowanie. Takie zachowanie zrozumiem jedynie u 16latki.
Dokładnie tak do tego podchodzę.

Cytat:
Napisane przez poshh Pokaż wiadomość
No to super, teraz wyobraź sobie że idziesz gdzieś z TŻ i spotykasz koleżankę po czym on ją komplementuje jaki ona ma super biust.
Chyba naprawdę jestem dziwna bo naprawdę mi to nie przeszkadza. Wyobrażam sobie wtedy, że chociaż na świecie jest pierdyliard innych kobiet, o niebo lepszych pod każdym względem ode mnie, to jednak z jakiegoś przedziwnego powodu facet wybrał właśnie mnie.
I nawet jak te lepsze cycki atakują z każdego rogu to skoro on nadal ze mną jest to o czymś to jednak świadczy.

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Jak dla mnie jest to zalosne
Zwlaszcza jak lajkuja zdjecia kobiet prawie nagich, powyginanych i z napuchniętymi ustami. Moim zdaniem to zle o nich swiadczy.
O gustach się nie dyskutuje.

Ewidentnie coś jest nie tak z poczuciem własnej wartości u dziewczyn które czują się aż tak bardzo zagrożone lajkowaniem zdjęć.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując