Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Błękitna głębia
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-27, 19:50   #24
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Błękitna głębia

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Super! Powiem, Ci, że kolor włosów i ten niebieski na oczach jakoś tak bardzo Cię ożywiają i sprawiają, że wyglądasz młodziej (nie żebyś wcześniej wyglądała staro...) Taka pozytywna (nawet bardzo) zmiana
Coraz bardziej lubię Twoje makijażowe dzieła

Dla zainteresowanych: pamiętam, że kiedyś w swojej ofercie takie niebieskie tusze miała firma Constance Caroll oraz Perre Rene.

Przepraszam za OT Yenn
Phi, nie masz za co przepraszać - OT jak najbardziej uzasadniony A ja z dnia na dzień coraz bardziej lubię siebie w jaśniejszych włosach, chociaż teraz muszę je bardzo mocno pielęgnować - ale jak to się mówi, nic za darmo

Cieszę się, że coraz bardziej lubisz moje maziaje
Cytat:
Napisane przez Igusia92 Pokaż wiadomość
Super fryzurka, kolorek, świetnie w nim wygladasz, piękny naturalny słoneczny kolor... bardzo Ci pasuje . Makijaż, kolorek kojarzy mi sie ze wzburzonymi falami na morzu .
Dziękuję bardzo, Igusiu


Btw, bardzo mi przyjemnie jak moje makijaże kojarzą się Wam z czymś miłym, ładnym, przyjemnym
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując