Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-10, 12:17   #205
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Znowu brak rozmiaru, szlag mnie ZARA trafi - tylko Zariusz tak potrafi!

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Przecież przesyłki polecone też przynoszą pod drzwi jeśli jej się nie chciało chodzić to mogła zamówić kuriera... Gdyby to było Allegro to niestety byłabyś na przegranej pozycji, bo nie możesz udowodnić, że przesyłkę wysłałaś. Dlatego ja nigdy przenigdy nie wysyłam nic listem nierejestrowanym. Niestety żyjemy w takim kraju, gdzie ludziom nie można ufać i albo kobieta specjalnie zażyczyła sobie zwykłą przesyłkę żeby potem móc wyciągnąć kasę, albo ktoś na poczcie, widząc że nierejestrowana, przygarnął sobie tę paczkę. Takie sytuacje zdarzają się nadzwyczaj często niestety.
Mimo wszystko, kobieta musiała być świadoma, jakie mogą być konsekwencje takiego wyboru, ja bym pieniędzy nie zwracała.
dokładnie tak jest, listy zwykłe często giną na poczcie ale ludzie robia się teraz też coraz bardiej cwani niestety
Miałam kiedyś sutuację że wysłałam paczkę i po około 2 tygodniach pani do mnie piszę ze nie otrzymała przesyłki, to ja jej odpisałam numer nadania paczki i że widzę że w śledzeniu paczka została odebrana. Ona mi odpisuje że przeprasza i dziękuję ale dziś po tym jak napisała mi meila to poszła na pocztę i odebrała paczkę
A w śledzeniu widniało że paczka odebrana przeszło tydzień temu
gdybym np. zgubiła dowód nadania to wiadomo że by jej się udało

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez iwonkap19 Pokaż wiadomość
mniemam ze naciagaczka. Pisala mi jeszcze ze złożyła reklamacje na swojej poczcie i jeszcze za nią zaplaciła. dziwne byłam na swojej poczcie i Pani powiedziala ze nie ma takiej możliwosci jeśli była wyslana listem zwyklym,wiec juz widac ze cos kreci ehh pierwszy i ostatni raz w ten sposób wyslalam brrr

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------



mały bronzer benefit,wiec spokojnie zmiesciłby sie w skrzynce
no właśnie tak myślałam, tą reklamacją to już się pograżyła, nie masz się co nią przejmować
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora