Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Skarby-styczeń/luty 2008
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-28, 15:00   #159
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Cytat:
Napisane przez Jupi Pokaż wiadomość
a moze Adriankowi chodzilo o to, ze Fiona jest taka Mama w rodzinie??
Mówi to z takim akcentem, że nikt nie ma wątpliwości, że chce pokazć jej podobieństwo do mnie

oczywiście ogromnie mnie to bawi, tym bardziej, że jak ogląda świnkę peppę, to to samo jest z tatusiem

Cytat:
kobietki robicie juz cos z brzuchami i ciałami? ja smaruje eveline serum i robie cwiczenia ze stronki szpitala na karowej. moze utworzymy jakas grupke wsparcia? ja chce zaczac jak najszybciej, bo wiem, ze jak sie nie wezme za siebie od razu, to juz pozniej nic nie zrobie...
Szczerze mówic nie znałam tych cwiczeń z tej stronki - spojrzałam na link zamieszczony przez Ocrushka, ale bardzo podobne ćwiczonka robię od kiedy wróciłam ze szpitala. oczywiście nie codziennie tylko jak mam czas i jak sobie o nich przypomnę A na wagę nie stawałam od dnia porodu, wtedy razem z moim brzuszkiem ważyłam 68 Mam nadzieję,że sześćdziesiątki nie przekraczam, ale wolę na razie jeszcze na wagę nie stawać i się nie załamywać
na razie smaruję sie tylko oliwką na rozstepy w ciąży. Zostało mi jej jeszcze trochę, więc chce dokończyć i wyrzucić opakowanie. Co ciekawe, nie widzę rozstępów które miałam na środku mojego big brzucholka

Cytat:
Napisane przez midey Pokaż wiadomość
yyyy...Fiona to bardzo sympatyczna ogrzyca
prawda??
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora