Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-11, 12:31   #3489
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie nalozylam strobika i na to fixa, na razie tip top, ale pod wieczor sie okaze, czy wpsólpraca owocna Tym bardziej, ze jeszcze nowe kulki na sam koniec dałam

Ale szminka i kapka rozswietlacza to nie jest duzo na ustach

Ja nie mówiłam, ze chce coś brac, tylko ze % będa , ale on chyab załapał szybciej ode mnei co sie swięci

Szkoda, ze wiecej nic nie mam na liscie do zabrania. Zanczy ten Lotionz wit C bym przygarneła i driftwooda, ale raz ze kasy na bank tyle miec nie bede, a dwa ze D nie ma juz
A Ty coś planujesz capnać prócz Dimensiona kolejnego?

Jakoś wątpię, ze u nas będą na BF te paletki ...
Oby się ładnie trzymało

Oni to czują po kościach już: brzydal:

Ja też w sumie nie wiem co kupić. Dimensionka na pewno Jak do tego czasu będzie kolekcja świąteczna to może nudkowego lip baga, może Dainty, bo dawno się na niego czaję a nie ma go online.
Ja też będę przed wypłatą, więc nie poszaleję. Nie mam też większych chciejstw w sumie...
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Oo wlasnie chce na to isc

Oko mi spuchlo w nocy i wygladam jakbym byla nienormalna

Podejrzewasz od czego się tak stało?

Obiecałam wrzucić swatche nowych rozświetlaczy Macowych. Zdjęcie jest, Ale telefonem ciężko mi oddać dobrze kolory. Efektu duochrome też nie widać za bardzo. Od lewej: Tutu ze świątecznego duo, Show Gold, Beaming Blush i Lightscapade.1478867261091.jpg 1478867466785.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-11-11 o 12:32
neath jest offline Zgłoś do moderatora