Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam OKROPNE brwi-czy da się coś znimi jeszcze zrobić???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-01, 11:38   #1
Monia-22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Unhappy

Mam OKROPNE brwi-czy da się coś z nimi jeszcze zrobić???


Witam wszystkie wizażanki,

mam okropne brwi. Są one nieregularne (kiedyś wyrywała mi je koleżanka i stąd ta ich nieregularność)-zatraciły one swój pierwotny kształt, są powyrywane, bardzo jasne -bez kształtu.
Maluję je na codzień kredką brązową-ale jest to bardzo dla mnie uciążliwe-bo po pierwsze nie wygląda to naturalnie (chociaz staram się malować je bardzo delikatnie-drobnymi kreseczkami aby zamaskować te nieregularności -wypróbowałąm już chyba wszystkie odcienie brązów-poprzez serię niby naturalną szafir do tych droższych firmowych ;() a po drugie kredka schodzi-wszystko zalezy od pogody.
Bardzo bym chciała nie mieć z brwiami problemu.
Dziś zrobiłam sobie hennę (brązową-15 min)-i oto jaki koszmarny efekt-zafarbowała mi skóra na jakiś rudy i wyglądam okropnie.
Proszę o rady co mogę zrobić żeby polepszyć swój wygląd a raczej żeby brwi dodawały mi uroku a nie ujmowały ;((((
Dodam że mam ciemne blond włosy(brąz pomieszany z blond pasmami), okrągłą buzię i marzą mi się ładne brwi. Mam jasną oprawę oczu a chciałąbym po zmyciu makijażu wyglądać rownie ładnie a nie jak jakaś jasna plama -hehehe.
Czy kosmetyczka by mi coś wymyśliła? Makijażu permanentnego boję się zrobić (efekt jest czasem okropny).
Nie wiem czy pójsc do kosmetyczki czy nie-co ona mi poradzi-tam nie ma co juz regulować chyba-brwi nie chcą mi rosnąc-chociaż uzywałam nawet olejku rycynowego.
Proszę o rady zarówno wizażanek jak i doświadczonych kosmetyczek.
(((((((((
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (12,9 KB, 854 załadowań)
Monia-22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując