Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kto zaczyna ze mna biegac?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-03, 10:22   #172
izza7
Raczkowanie
 
Avatar izza7
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 134
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Mam podobny "problem" ale Rzabba mi napisała to:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...4&postcount=41
i się nie poddaje .
Co do jedzenia to powinno się coś zjeść po treningu. A lekki białkowy posiłek to na godzinę przed snem (niezależnie od treningu). Z tego co wyczytałam są dwie szkoły - jedna mówi o pełnym posiłku na 3-4 godziny przed snem, według drugiej należy na godzinę przed wybraniem się do łóżka zjeść białko. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
aanitka wkleiła tutaj gdzieś link do tematu "Odchudzamy się zdrowo i skutecznie" czy jakoś tak. Tam Italianka udziela wielu porad, m.in. na temat tego, jak powinien taki posiłek potreningowy wyglądać.
no wlasnie doszlam chyba do tego punktu wagowego.. i jak go mine w kocu to chyba padne ze szczescia juz mam dosc tej jednej liczby ciagle na wadze mimo moich staran i niemalych poswiecen i wyrzeczen...niesamowicie mnie to demotywowuje ale podnislas mnie troche na duchu dziekuje a ztym posilkiem to moze rzeczywiscie przeloze sobie podwieczorek na po bieganiu i zjem tego bialka. w sumie klade sie spac dopiero ok 1-2 w nocy . u mni dzis sliczna pogoda na biegansko i mam nadzieje z sie do wieczora utrzyma oby waitru nie bylo ehhhh
izza7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując