Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Biochemia w ciąży - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 14:11   #298
Hafencity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 17
Biomaris-Super rich cream

Witam,
bardzo proszę o odpowiedź, czy Super rich cream Biomarisu mogę stosować w ciąży. Wg mojej kosmetyczki, która wie, że oczekuję dziecka, krem jest rewelacyjny i na pewno odczuję jego dobroczynne właściwości.
Kupiłam krem ale dopiero zaczęłam się wczytaywać w skład - a on zawiera m.in. Retinyl! To jak jest w końcu z tym retinolem? Podobno może uszkodzić płód? Czy może poniższe składniki nie są zbyt szkodliwe?
Składniki:
Aqua [Water], Maris Aqua [Sea Water], Ethylhexyl Stearate, Isohexadecane, Squa-lane, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Glycerin, Persea Gratissima [Persea Gratis-sima (Avocado) Oil], Carthamus Tinctorius [Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil], Tocopheryl Acetate, Butylene Glycol, Butyrospermum Parkii [Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Oil], Cera Alba [Beeswax], Hippophae Rhamnoides [Hippophae Rhamnoides Oil], Caprylic/Capric Triglyceride, Zinc Stearate, Codium Tomentosum [Codium Tomentosum Extract], Parfum [Fragrance], Hexyl Cinnamal, Fucus Vesicu-losus [Fucus Vesiculosus Extract], Retinyl Palmitate, Linalool, Benzyl Salicylate, Li-monene, Butyphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Isoeugenol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazoli-none, CI 75120.

Bardzo proszę o odpowiedź, bo krem kupiłam a teraz mam wątpliwości, czy mogę go używać
Pozdrawiam serdecznie.
Hafencity.
Hafencity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując