Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kto zaczyna ze mna biegac?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-03, 15:30   #174
aanitka19
Raczkowanie
 
Avatar aanitka19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Londyn-Andrychów
Wiadomości: 436
GG do aanitka19
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez mijjenka Pokaż wiadomość
Witam witam!Już od listopada chodzi za mną te bieganie...i tylko sie modle,żeby byla juz wiosna...Chyba w piątek jadę zobaczysz dresik więc jak dresik bedzie to chęci JESZCZE większe!
Ja wlasnie kicam sobie na skakance,dopóki jeszcze biegać nie mogę... I też jest to dobry "sporcik"

POzdrawiam!
jest jest a ja dzisiaj zakupilam dresik tzn spodnie (takie nie zwykle dresowe , tylko z jakiegos innego materialu , podobno takie jakie maja byc) i koszulke i wydalam 1/3 wyplaty chcialam jeszcze bluze ,ale serio ceny sa koszmarne ;/

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Też wyznaję podobną filozofię ostatnio . Wkońcu nikomu krzywdy nie robię, jak komuś nie podoba się jak ćwiczę to niech nie patrzy. Swoją drogą sąsiedzi się już przyzwyczaili do moich wygibasów pod domem i chyba na nikim to już wrażenia nie robi .

no wlasnie moze sami tez zaczna cwiczyc


Mam podobny "problem" ale Rzabba mi napisała to:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...4&postcount=41
i się nie poddaje .
Co do jedzenia to powinno się coś zjeść po treningu. A lekki białkowy posiłek to na godzinę przed snem (niezależnie od treningu). Z tego co wyczytałam są dwie szkoły - jedna mówi o pełnym posiłku na 3-4 godziny przed snem, według drugiej należy na godzinę przed wybraniem się do łóżka zjeść białko. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
aanitka wkleiła tutaj gdzieś link do tematu "Odchudzamy się zdrowo i skutecznie" czy jakoś tak. Tam Italianka udziela wielu porad, m.in. na temat tego, jak powinien taki posiłek potreningowy wyglądać.
wedlug italianki to powinno sie jesc posilek bialkowy(chude mieso, bialko z jajka , twarog ) godzine przed snem ,a ten watek naprawde jest swietny

Cytat:
Napisane przez izza7 Pokaż wiadomość
no wlasnie doszlam chyba do tego punktu wagowego.. i jak go mine w kocu to chyba padne ze szczescia juz mam dosc tej jednej liczby ciagle na wadze mimo moich staran i niemalych poswiecen i wyrzeczen...niesamowicie mnie to demotywowuje ale podnislas mnie troche na duchu dziekuje a ztym posilkiem to moze rzeczywiscie przeloze sobie podwieczorek na po bieganiu i zjem tego bialka. w sumie klade sie spac dopiero ok 1-2 w nocy . u mni dzis sliczna pogoda na biegansko i mam nadzieje z sie do wieczora utrzyma oby waitru nie bylo ehhhh
a wiesz z waga moze byc tak ,ze nie spada, bo ''rosna'' CI miesnie
patrz na wymiary , najlepiej co kilka dni ja nawet nie wiem ile waze
__________________

kto ze mna zaczyna biegac ?


kto zaczyna ze mna biegac? - Forum Wizaz.pl
aanitka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując