Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ***american Girl***
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-04, 18:13   #2324
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ***american Girl***

Cytat:
Napisane przez patusia0407 Pokaż wiadomość
Narcy Ok Ale Nie Mozna Sie Takze Ograniczac Do Stareotypow Bo Wytapetowana To Juz Pusta Na Pewno Ja Nie Sadza O Sobie Zebym Byla Pusta Cz Glupia Ale Nie Sadze Ze Jestem Najpiekniejsza Cz Najmadrzejsza To Jest Poprostu Styl Makijazu I Ubioru Mojim Skromnym Zdaniem Nie Wyglad Swiadczy O Czlowiek Alecz Tak Najczesciej Sie Ocenia Ludzi Mam Wiele Znajomych Ktorzy Wlasnie Mnie Nawidzili Przez Wyglad A Teraz Gdy Mnie Poznali Jestes Bardzo Dobrymi Kumplami I Teraz Im Wogole Nie Przeszkadza Moj Styl A Przez Takie Zachowanie Jak Twoje Wiele Dziewczyn Cierpi I Do Konca Nie Moga Sie Wyrazic Poniewaz Maja Taka Blokade Ze Jezeli Tak Wyjda Na Miasto To Ich Ktos Wysmieje I Po Co Im To ??
Ja Idac Po Ulicy Nie Krytykuje Nikogo I A Takze Oczekiwalabym Tego Od Innych Ale Wiem Ze Tak Nie Bedzie
Niestety wiele osób ma podejście jak Narcy.. mi na przykład nie podobają się trupioblade dziewczyny ubrane na czarno w stylu gotyk ale nie krytykuję ich.. chociaż jak je widzę to strasznie mi się taki styl nie podoba...ale czy to ważne? W końcu nie ja w tym chodzę tylko one wiec skoro im się podoba to niech chodzą

ps. nie zaczynaj każdego słowa z dużej litery bo jest nieczytelnie.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora