Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-11-28, 18:02   #1651
Almat
Rozeznanie
 
Avatar Almat
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 500
Dot.: Mamusie marcowe na duże brzuszki gotowe. Marcówki 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Miałam dziś sen, że Leon już jest z nami Ale za to kp strasznie bolało
Mnie też się dwa razy śniło, że Szymon jest już nami. W pierwszym śnie mąż podał mi synka po kąpieli, odwinęłam ręcznik, żeby go ubrać i zobaczyłam, że jednej nogi wcale nie ma a drugą ma uciętą nad kolanem i moje zdziwienie "ooo rany, jak myśmy mogli tego wcześniej nie zauważyć"
A drugi sen jak okazało się, że mały między nogami nie ma nic... czyli, że nie jest ani chłopcem ani dziewczynką.
Nie chcę już żadnych snów z dzieckiem w roli głównej

Cytat:
Napisane przez marlenya111 Pokaż wiadomość
Maluszek kopie ladnie i chyba kocha tylko mnie haha bo harce sa w samotnosci, jak ktos sie zbliza odraxu przestaje, chce nagrac cisza [emoji5] i moze tyle na poczatek :p
Uuu, no to rzeczywiście synek mamusi



Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
Dla mnie inhalator to akurat must have. Z katarem i kaszlem najpierw zaczynamy walkę właśnie inhalacjami i czasami to zupełnie wystarcza, także dla mnie to fajna opcja, takie naturalniejsze leczenie.
Zapytam naiwnie, bo jestem zielona w tym temacie - co inhalujecie takim inhalatorem? W aptece kupuje się jakiś aerozol do niego czy jak?

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Jak samopoczucie? Ja się witam w 26+1. Leci tak szybko :O 15.12 już mam ostatnie usg z pomiarami, dość szybko, ale w sumie robi się je 28-32tc a ja będę miała wtedy 28+3, więc niby może być...
Jeśli do tej pory wszystko było dobrze i nie musisz niczego kontrolować, to termin zgodny z wytycznymi

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
U mnie nieprzespana noc. Jakoś ogólnie nie mogłam zasnąć,a od 3-4 Młoda tak harcowała w brzuchu,że o 5 się poddałam i wstałam.W sumie to harcuje dalej, będę miała dziecko z adhd
Cytat:
Napisane przez UsMiEcHnIeTa89 Pokaż wiadomość
U mNie tak samo, codziennie nad ranem pobudka bo księżniczka musi zaliczyć swój fitness akurat o tej porze; ) dobrze, że mogę to później odespac jeszcze...

A chciałam Wam napisać jakie mam niespokojne dziecko, bo 3-4 razy dziennie czuję jego ruchy przez kilka minut Ale jak się okazuje, nie mam na co narzekać

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość

Mogę odetchnąć, bo właśnie w pracy dostałam nową umowę
Gratulacje!

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Ja pracuję cały czas, bo po pierwsze mam własną firmę i nie mam jak jej zostawić samej sobie, po drugie przysługuje mi 380zł miesięcznie chorobowego, a po trzecie nudziłabym się w domu Lubię swoją pracę i cieszę się, że mogę pracować w tym stanie. A w razie potrzeby robię sobie przerwy, mam elastyczny czas pracy.
To trochę inna para kaloszy Ja planowałam pracować do grudnia, ale ze względu na przeciągającą się infekcje lekarka wysłała mnie już w zasadzie od 10 listopada, ale i tak w sumie chyba codziennie mam jakieś badanie/wizytę, więc poranno-południowe godziny mijają mi w rozjazdach.


Byłam dziś u lekarza NFZ (4h w kolejce ) i dostałam skierowanie na echo serca. Oby je teraz tylko przyjęli i nie czepiali niczego (bo nie ma w skierowaniu podanego żadnego wskazania tylko informacja, że na polecenie lekarza prowadzącego)
__________________
27.03.2017

Edytowane przez Almat
Czas edycji: 2016-11-28 o 18:04
Almat jest offline Zgłoś do moderatora