Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze Skarby-styczeń/luty 2008
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-08, 12:11   #298
dinga
Raczkowanie
 
Avatar dinga
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 232
GG do dinga
Dot.: Nasze Skarby-styczeń/luty 2008

Cytat:
Napisane przez inka spinka Pokaż wiadomość
WITAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6 marca moj synus skonczył miesiac i wrócilismy do domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nic jeszcze nie zdazyłam przeczytac,mam nadzieje ze kiedys nadrobie zaległosci.....
Wszystko jest w porzadku,serduszko naprawione i to najwazniejsze.Niepokojace są jeszcze wyniki krwi,ale byc moze spowodowane jest to tym zabiegiem.Pozniej wszystko opisze jak zbiore troche mysli i Bartus uzyczy mi troche czasu....)
Napisze tylko ze nikomu nie zycze aby znalazł sie w naszej sytuacji,to co przezylismy w szpitalu,caly ten luty(pomijając oczywiscie cud narodzin to najgorszy okres w moim zyciu!!!!!
Ale najwazniejsze ze jestesmy juz w domku,czekaja nas jeszcze kontrole w poradni kardiologicznej i immunologicznej ale Bartus jest bardzo silny,ssie cyca i sra na potege takze bedzie dobrze!!!!!!!!
Kocham moje miasto,moj domek,a najbardziej kocham mojego syncia i mezusia,dzieki ktorym przezyłam ten koszmar......
Witaj Inka, super że już jestescie, buziaki dla Bartusia!!! niech rośnie zdrowo i dla dzielnej mamusi!!!!
dinga jest offline Zgłoś do moderatora