Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-09, 20:19   #79
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II

Bardzo proszę o analizę poniższych produktów. Mam cerę mieszaną trądzikową, bardzo zależy mi na tym, aby dodatkowo sobie nie szkodzić, dlatego wręcz błagam o pomoc. Czy ten puder i fluid nie czynią nic złego? Nie zapychają? Wysuszają?
I co do fluidu - na moim opakowaniu (pierwszy) i na KWC (drugi skład) znalazłam nieco odmienne składy. Nie orientuję się czy to inne nazewnictwo czy już wręcz inny produkt.

PUDER MATUJĄCY PAUL SAGANE
Talc, Mica, Polymethylmethacrylate, Dimethicone, Cetearyl octanoate, Propylparaben, [+/-CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77007].

KOLASTYNA SATIN MAKE-UP
1.Aqua, Cyclomethicone, Butylene Glycol, PPG-15 Stearyl Ether, Nylon-12, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Magnesium Sulfate, Cera Alba, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Polygliceryl-4 Isostearate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Silica Dimethyl Silylate, Pafrum, PEG-8 TocopherolAscorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Buthylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyhe, Limonene, Linalool, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499

KOLASTYNA SATIN MAKE-UP
2.Aqua, Cyclomethicone, Butylene Glycol, Nylon-12, Cross-linked, Methylmethaacrylate, Isohexadecane, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Sodium Chloride, Cera Alba, Panthenol, Magnesium Sulfate, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Silica Dimethyl Silylate, Pafrum, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Buthylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Hydroxymethylpentylcydohe xane Carboxaldehyhe, Limonene, Linalool, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499.

Bardzo proszę i z góry dziękuję . Zycie mi uratujecie.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora