Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-07, 14:20   #198
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Jessiczka
..ależ naczytałam sie o tym cud-specyficzku że równiez postanowiłam popędzic do apteczki iii mam go ale na ulotce nic niepisze (a moze taak z pospiechu niezauwazyłam) hihi o stosowaniu kremów z filtrem wiec moje pytanie czemu mam używac kremów z filtrem ???i czy te kwasy tam zawarte są tak mocne ze robia cos z nasza twarza ze potem musimy je chrobic???? i wiem wiem że jest sporo stronek z pewnie podobnymi pytaniami ale chce najszybciej miec odp. abym mogła to nakładac na twarzunie zlituje sie ktosik i napisze raz jeszcze aha i jeszcze jedno nurtujace pytanie czy po użyciu na noc tego kremiku rano gdy zmyje buziule to mam nalożyc ten krem z filtrem a potem mozna podkłady itp maskujace mazidła zapodac na twarz hmmm ...
dziekuje z góry jesli ktosik mi odpowie
eeee to kiss dla niego hihihihi

no wlasnie, na ulotce ani na opakowaniu nie ma nic o filtrach, gdyby nie wizaz, nie wiedzialabym w ogole, ze uzywajac tego kwasu, trzeba je stosowac :/ chyba powinni o tym informowac no ulotkach, np w ostrzezeniach,... zreszta tak samo bylo z brevoxylem
@ska jest offline Zgłoś do moderatora