Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moja kolekcja perfum - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-11, 21:54   #26
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Moja kolekcja perfum - część IV

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Miniaturki urocze, jak zawsze. A kolekcja też smakowita, nie jedną flasię bym capnęła. Gratuluję.
bardzo dziękuję Kropko

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
hmm mam taki żel pod prysznic
fajny zapach, lubię go nosić "na sportowe" wyjścia

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawa różnorodna kolekcja, Oliku
Na zdjęciach, mimo mnogości flaszeczek panuje harmonia, ład i to - muszę przyznać - urzekło mnie. W dodatku wypatrzyłam sporo perełek i Palazzo na honorowym miejscu.
Gratuluję i życzę wiele pachnącej radości
Dziękuję To bardzo miłe co piszesz

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Ola śliczna kolekcja, szkoda ,że nie stanęłaś obok, bo byś ładnie wyglądała razem z flaszeczkami ale i tak jest cud, miód i wiesz czego Ci zazdroszczę...chętnie przyjmę ten niechciany Demeter
dziękuję
Haha, oj nie, zdjęcia mojej kolekcji zarezerwowane są tylko dla flaszek, mnie tam nie może być ;p
A ten niechciany Demeter to ma dość ciekawą historie ze mną .
Gdy dostałam paczkę od Aniołka, podczas otwierania poczułam zapach niechcianego D. Nie był ohydny, oj nie, co to to nie. Był.. hmm.. drażniący. Ponieważ paczka była pancernie opakowana otwieram dalej i coraz mocniej czułam ten zapach. Gdy wyjęłam wszystkie demetry miałam wrażenie że cały pokój pachnie niechcianym D. Aż mi sie w głowie kręciło mimo iż jeszcze nic nie wąchałam (w sensie nie testowałam demetrów :P). Jak powąchałam Go z flaszki to myślałam ze padnę. Jednak dałam mu szansę i przetestowałam na nadgarstku. Zapach był ciut lepiej znośny dla mojego nosa.. ale nadal czułam tę drażniącą nutę. Nie wiem czemu, jestem na nią bardzo wrażliwa. Inni tak nie mają . Flaszkę musiałam schować do szafeczki bo ciagle czułam zapach niechcianego D...
Jestem w trakcie pozbywania się go, czeka na nowego właściciela który doceni jego piękno, teraz jest szczelnie ukryty przed moim nosem
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora