Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - brzuch na wierzchu??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-12, 11:09   #97
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: brzuch na wierzchu??

Cytat:
Napisane przez ratta Pokaż wiadomość
Nie, sukienka była ok. Chodzi mi o elegancki strój w stylu vintage lub taki bardziej biurowy, lub codzienną elegancję typu spódnica za kolano. Gdzieś wyżej było takie zdjęcie. Odkryty brzuch w takim stroju znaczy to samo co w innym Nie chodzi mi o kreacje wieczorowe.

I zdaję sobie sprawę, że Tobie się może podobać nawet w eleganckim stroju (jakkolwiek byśmy elegancję pojmowały), ale właśnie o to chodzi, że negowanie czyjegoś zdania nie ma sensu według mnie. Nikogo się nie przekona, jeśli coś mu się nie podoba.
To ja chyba jednak nie wyobrażam sobie typowej elegancji plus odkryty brzuch. Znaczy widzę coś w stylu garsonki, tylko, że np żakiet sie kończy pod cyckiem, albo ołówkowa spódnica i biała koszula zawiązana na brzuchu na supeł, ale nigdy nikogo nie widziałam tak ubranego, chyba, że to były np ostatki.
Nie, nie umiem sobie tego wyobrazić. Chociaż na pokazach mody można zobaczyć pana w garniaku i z goła klatą, czy panią w białej koszuli z wystającymi piersiami ale wszystko należy traktować z przymrużeniem oka
Chyba, że ja za elegancję pojmuję wyłącznie klasykę, a reszta jest dla mnie strojem po prostu codziennym, gdzie wszystkie chwyty dozwolone.

edi: doinformowałam się
czyli styl retro, ale dla mnie retro nie rowna sie elegancja. np to moga byc balerinki, legginsy, tunika - nie jest to dla mnie eleganckie, bo raczej nie pojde w tym na slub kumpla
Jeżeli za vintage( tak, musiałam sprawdić w wikipedi co to uznamy np candyman aguilery, to mnie absolutnie nie razi jej brzuch, uważam cały styl teledysku za bardzo udany, ale nie jest ona tam ubrana elegancko.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując