Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-26, 20:46   #683
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

Cytat:
Napisane przez salinea Pokaż wiadomość
Hej,

na wzornikach masz French Pink i Gold Nude /ten górny- pomiędzy Champagne a Silver Star/, natomiast na dolnym masz Natural- obok mojego pazurka. Dodałam też zdjęcia Golda na moich dawnych "króciakach" oraz Naturalka z Matrioshką. Natural ma różne oblicza- na keratynowej bazie jest bardziej mleczny, na proteinie zaś bardziej opalizujący- uwielbiam ten kolor! Zdecydowanie bombowy! Choć do frencza ten nowy 'Can't speak french' z gel brushy też jest świetny

edit:

Dodałam jeszcze 2 zdjęcia wzorników- oba w naturalnym świetle tyle, że jedno w full słońcu, a drugie w zachmurzony dzień Na nich masz Raspberry Girl- jak widać neonek /a liczyłam bardziej na malinę faktyczną.../
Oj french pink i natural- to jest to rasperbery niestety mocno mnie rozczarował:-/ nie chce neonu:-/


Słuchajcie mam jeszcze jeden temat a propo bazy keratynowej. Odpadł mi pazur płatem. No o co chodzi. Już nie pierwszy raz. Poprzednim razem zdjęłam acetonem ta bazę. No już się wkurzam, robiłam na wigilię i dzisiaj odpadł mi jeden:-/


pozdrawiam,
wewelinka
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując