Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 16:35   #114
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Czy uważasz, że Polki się fajnie, atrakcyjnie ubierają?

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Wiele z Was narzeka na burość na ulicach, na nijakość, na kiczowatość, na to, że jak coś modne to wszyscy się w to ubierają... To w takim razie jak Wy się ubieracie?
Z ciekawości pytam
Ładnie, bo po mojemu. Nie widziałam jeszcze nikogo, kto byłby podobnie ubrany, he,he.

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Również czytałam ten artykuł i powiem szczerze, że jakbym go spotkała to by biedny był. Normalnie bym mu pokazała co o nim myślę.

Polki są jednymi z najpiękniejszych kobiet (chociaż by na wsypach - nie wpominając o męskich rysach Niemek).

Poza tym jak napisał szanowy pan Prusak - najpierw seks potem rozmowa - tak jest we Francji... No same powiedzcie jak nazywamy takie kobiety?

Artykuł żałosny.

Ja uważam, że Polki są zadbane, i w ogóle bardzo "fajne" - a wyjatki są bo zawsze się zdarzają - w końcu potwierdzają regułę.
Eee, dziewczyno, wyluzuj. Czemu tak bardzo osobiście bierzesz tę jego wypowiedź? Facet wyraził swoje zdanie i nie musi ono pasować do każdej przedstawicielki naszego narodu. Nie musimy też się z nim zgadzać. Równie dobrze jakiś polski stylista mógłby skrytykować sposób ubierania się, dajmy na to, Niemek albo Angielek.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując