Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-12-28, 10:35   #994
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.4

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Powodów "wymarcia" forum jest wiele: od rosnącej samodzielności wizażanek w zamawianiu po braku czasu i chęci Organizatorek.

Sama mam o wiele mniej czasu niż parę lat temu gdy organizowałam zamówienia seryjnie (ah,studia...) więc je rozumiem. Do tego np. lush jest mega ciężki i dźwiganie tego z poczty nie wchodzi u mnie w grę

Jeśli chodzi o nabór na noweOrganizatorki, porozmawiam z adminami Zachęcam też do samodzielnego składania zamówień (wtedy kiedy ta opcja się opłaca) - jeśli ktoś potrzebuje pomocy bo np. nie zna języka lub ma problemy z płatnością - napiszcie na PW, postaram się pomóc.


Bardzo chętnie zorganizuję Silk Naturals, zastanawiam się także nad meow, do końca tygodnia dam znać. Na 100% będzie limit $ na osobę, chcę by jak najwięcej osób skorzystało.
Ja bym mogła od czasu do czasu zorganizować zamówienie, robiłam takie zamówienia np. na balkonetce.

Samemu nie zawsze jest sens zamawiać, ja np. często chcę jedną albo dwie małe rzeczy i nie bardzo mi się chce zamawiać samodzielnie, bo jak dochodzi dopłata za przesyłkę to przestaje się opłacać. A wiele sklepów ma darmową wysyłkę przy większym zamówieniu.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora