Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-14, 17:55   #1859
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Ssalomea Pokaż wiadomość
Mialam pare blyszczykow Sally.Kolorki fajne,ale szybciutko schodzil..dziewczyny,tego Loreala Glam shine<i z tego,co czytalam sa tez holographic i crystals>sa dostepne w Pl?bo w Usa widzialam tylko pare kolorkow i nie podobaly mi sie..i uwazacie,ze glam shine lepszy niz holographic?
schodza prawie tak samo szybko jak inne blyszczyki i to jest ich jedyna wada ale trzeba przyznac ze ladnie wygladaja i u mnie dobrze nawilzaja do tego jak zejdzie nie zostawia widocznych drobinek

W Polsce jest pelno loreala holographica trzeba poszukac bo to z nimi roznie no i czesto wkladane sa do zlych przegrod a crystal widzialam ostatnio w sklepie cala paletke jakies 10 kolorow? ale powiem CI ze ladne z holographic mam nr 37 taki bialy na ustach robi sie rozowawy ladny ale chyba zwykly glam shine sie bardziej mieni (mam 03) dla mnie jest na prawde malo widoczna roznica ale chyba jak chcesz jakis to wez sobie glam shine
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora