Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Krzyżykowy bakcyl
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-16, 21:47   #37
Dzozefina
Zadomowienie
 
Avatar Dzozefina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 100
Dot.: Krzyżykowy bakcyl

Cytat:
Napisane przez DorG63 Pokaż wiadomość
Następne piękności! Widać, że lubisz xxx.
DorG - dziękuję . Bardzo lubię haftować, tylko doba staje się dla mnie coraz krótsza. Wykonanie obowiązkowych rzeczy zajmuje mi coraz więcej czasu i to mi się nie podoba.
Kiedyś byłam szybsza .To dla Ciebie.

Cytat:
Napisane przez dota72 Pokaż wiadomość
Wszystko piękne a poducha super .

Dota - dzięki . Konwalie przez przypadek trafiły na poduchę. Nie miałam już miejsca na ścianie, żeby je powiesić jako obrazek, więc uszyłam poszewkę na poduszkę.
Pozdrawiam .

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
Dżozefina dzięki za różyczkę i za to, że zadalas sobie trud i znalazlaś dla mnie wzor konwalii.
Cała przyjemność po mojej stronie.
Hejasz -
przeczytałam, weszłam na chwilę - super!!!! . Wybiorę się tam na dłużej :dzie kuje:.



Cytat:
Napisane przez JolaR48 Pokaż wiadomość
Dżosefino, jeżeli będziesz chciała, to podaj adres, wyślę Ci schematy "realną" pocztą. No i życzę naprawdę hojnego zająca.
Twoje kwiaty są super. Ja na razie szukam pomysłu na duży bukiet na białym tle. Jola


JoluR - bardzo dziękuję za propozycję. Jednak narazie nie będę Cię fatygować. Pracuję w tej chwili nad dość dużym obrazem /50x70cm/ zatytułowanym "Polowanie". Jestem mniej więcej w połowie pracy. Chcę to skończyć przed pójściem na operację, która zaplanowana jest na przełom kwietnia i maja. Jak wrócę, to się zgłoszę .
Zobacz "Bukiet polnych kwiatów". To mój pierwszy z dużych obrazów /mój ulubiony!/. Wyhaftowany polską muliną, ale kolory są super trafnie rozpracowane. Zdjęcie nie jest najwyższej jakości, ale w realu.... jak jeszcze pod odpowiednim kątem zaświeci słońce ... te kwiaty żyją.
Poszukam w swoich gazetkach bukietów na białym tle, to może któraś z Wizażanek będzie mogła przesłać Ci schemat.

Zdjęcie jest zrobione pod kątem i wygląda tak, jakby obraz był krzywo powieszony. Ale słowo daję - wisi prosto!
Na drugim zdjęciu jest ten sam obrazek, ale dorobiłam na komputerze tło i się trochę wyprostował.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bukiet polnych kwiatów - 40x50cm.JPG (69,1 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia Bukiet polnych kwiatów - 40x50cm.JPG (69,1 KB, 44 załadowań)
__________________

Nie bójcie się Krzyżykowego Bakcyla - on zaraża
pozytywnie. Sprawdźcie - zapraszam:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...68#post6862168



Pozdrawiam serdecznie Dzozefina.
Dzozefina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując