Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 2 miesiące...
Wątek: 2 miesiące...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-17, 17:06   #9
paulinaj91
Przyczajenie
 
Avatar paulinaj91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 15
GG do paulinaj91
Dot.: 2 miesiące...

Widze że jesteśmy w tym samym wieku) A więc powiem ci że na prawde jesteś bardzo ładna i szczupła, ale ze swojego doswiadczenia wiem że nie wiadomo ile by ci ludzie gadali to i tak wie się swoje. Mi też wszyscy mowią że jestem szczupła i w sam raz, ale i tak chce schudnąć bo nie jestem usatysfakcjonowana ze swojej sylwetki i powiem ci że już 3 kilo zrzuciłam i chce zrzucić drugie tyle Też jestem na podobnej diecie - nie jem ziemniaków chleba pszennego i wszelkich cukrów. Jeżeli po tygodniu nie widać efektów to coś nie tak. Nie wiem jak ty, ale ja nigdy się nie najadam i zawsze czuje niedosyt po posiłku. Jem tylko wtedy kiedy naprawdę jestem głodna i w przeciwnieństwie do ciebie piję zieloną herbatkę;p heh, ale obie sa chyba zdrowe;p Także jestem z tobą i wierze że ci się uda bo najważniejsze jest to jak ty się czujesz, jeżeli źle ci z tłuszczykiem na brzuchu to do roboty raz dwa! (mi właśnie tylko on przeszkadza chociaż znajomi mówią że zwariowałam...to niech sobie gadają, czasami mam wrażenie że tak mówia bo mnie po prostu lubią...;]) buziaki;*
paulinaj91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując