Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Mamy 2007 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-03-17, 20:11   #1385
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez Agy Pokaż wiadomość
Demoniku, o tym nigdy nie slyszalam, napisz cos wiecej na temat tej kaszki, czy mozna ja kupic w sklepie, aptece, bez recepty? To bylo by super rozwiazanie, chociaz ja Majki nie chce dodatkowo podtuczac, ona i tak dobrze wyglada
http://www.nestle.pl/dziecko/
Na tej stronie znajdziesz wiecej inf o Sinlacu. Ja go rowniez bardzo polecam - jest to jedyna kaszka ktora moge podawac mojej corca [ ma skaze bialkowa i pije bebilon pepti] a ktora nie powoduje zaparc [ po kaszkach ryzowych sie pojawiaja]. Jeszcze podczas karmienia piersia byla to podstawa MOICH posilkow hehe Ostrzegam tylko przed bardzo slodkim smakiem - Blance najbardziej smakuje jak dodaje kilka lyzeczek jabluszka lub innych owocow. Zajada az sie jej uszy tzresa))

Aha - za Sinlac place ok 19zl, kupuje w sklepie, bez recepty. W srodku sa 2 oddzielne opakowania, co jest praktyczne bo po otwarciu tzreba zuzyc w 2 tyg:/

Przy okazji pochwale sie zakupami: moje sa tunika,bluzeczka i dżiny biale ubranko i butki to stroj blanki do chrztu
Widze ze berbeaa tez poszalala - butki moim zdaniem zachwycajace, torebeczka tez super pasuje!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a1.jpg (64,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a2.jpg (77,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a3.jpg (87,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a4.jpg (74,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a5.jpg (75,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a6.jpg (75,7 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez biankaaa
Czas edycji: 2008-03-17 o 20:13 Powód: dopisek
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora