Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jesienne Mamy 2007 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-17, 22:38   #1396
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Jesienne Mamy 2007 cz. II

Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość
My chyba nie bedziemy robić zdjęć studyjnych bo boję się tych błysków że zaczne sceny robić i tak nic z tego nie wyjdzie! A jak Wasze dzieci się zachowywały?

My też nie robiliśmy zdjęć studyjnych, jakoś nawet o tym nie pomyślałam, ale ja ostatnio mało domyślna jestem


Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Mieliśmy całkiem przyjemny weekend, pomimo nieciekawej pogody. W sobotę byliśmy z Jasiem u lekarza, bo jego wysypka nie daje mi spokoju i nie znika. Zarówno alergolog jak i nasz pediatra stwierdzili, że to prawdopodobnie uczulenie na białko mleka krowiego, choć objawy są dość nieswoiste. W każdym razie Jaś znów ma brać Clemastinum, w dalszym ciągu Cebion Multi, Hemofer (żelazo) i Devikap (wit. D3) i nie wiem, jak mam to zrobić, bo wczoraj nie mogłam mu podąć syropu. nagimnastykowałam się, a on machał główką, zacisnął usta, aż w końcu dostał dzikich spazmów. Moja mama powiedziała mi, że ja też nie chciałam przyjmować lekarstw w syropach, zresztą do tej pory unikam syropów ? powodują odruch wymiotny.

Biedny Jasio i mama namęczycie się znów z tymi lekarstwami. My cale szczęście wczoraj skończyliśmy podawanie syropu i kropli do nosa, bo to była katorga 4 razy dziennie na siłę wlewać w nią specyfiki. Teraz zostały tylko witaminki, choć i to nie obchodzi się bez jęków.


Cytat:
Napisane przez Lipinka Pokaż wiadomość
a co do przygotowań świątecznych to ja juz koszyczek przygotowałam hihihi.
A w ogóle to ma być podobno zimno w święta a buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uu :-(

Śliczna pisanka w koszyczku. Piotruś już taki duży


Cytat:
Napisane przez eszeweria Pokaż wiadomość
a to moje dziedziaczki dzisiaj

Piękne masz dzieciaczki, Mikołaj chyba często się uśmiecha i nawet mu aparat nie przeszkadza.


Cytat:
Napisane przez motylek78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadlam jzk burza do domu i co widzeTesciowa usypia ubranego Maxa(rajtuzki, dzinsy, polo i na to sweterekzawinietego w rozekDobrze ze mu kurtke zdjela. ja z krzykiem co ona wyrabia przeciez ubralam go na pole i jak jechalam to byli na polu i czego on jest kompletnie ubrany. A ona na to ze jej sie na polu darl i go nie mogla uspokoic wiec przyszla do domu i go usypia. Spocil sie chlopina pic mu zaraz dalam . Mial w butelce przy wozku pice szkoda ze ona o tym nie pomyslala. I powiedzialam ze jest za piekna pogoda zeby siedzial w domu 17 st i sloneczko wiec jak ona nie daje rady to ja znim wyjde.... i ona na toze pojdzie jeszce raz. Dalam jej inny wozek bo stwierdzila ze w peg perego nie bujaJa dostaje SZALU .

Motylku brak słów na teściową. Ty to masz do niej nerwy.


Cytat:
Napisane przez poissonivy Pokaż wiadomość
Jezu jak żyć w tym mieście, mokro, szaro i zimno. Olcia stwierdziła, że ma to w i poszła spać, śpi już 5 godzinę z przerwą na cyca

Ivy ty masz Anioła a nie dziecko Maja maksymalnie śpi 1h 20 min.


Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość
To jak chciałyście zobaczyć to moje szleństwo to proszę bardzo
Załącznik 1376280 Załącznik 1376290 Załącznik 1376301

A ja mam strasznie dziś wolny internet i teraz godz zdjęcia się ładowały do

Bardzo ładna torebka i buciki śliczne.


Cytat:
Napisane przez joli31 Pokaż wiadomość
Potem poszłysmy razem i Pucka już śpi 3,5 godz. Po spacerze zrobiłam obiad, zjadłam, a ta dalej śpi. Super, może dzisiaj nie załączy sie płaczek wieczorem.
Pa

Joli Agatka też jest Aniołkiem, niech śpią dziołchy na porost Moja teściowa tak mówi, że jak dziecko śpi to rośnie


Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Przy okazji pochwale sie zakupami: moje sa tunika,bluzeczka i dżiny biale ubranko i butki to stroj blanki do chrztu
Widze ze berbeaa tez poszalala - butki moim zdaniem zachwycajace, torebeczka tez super pasuje!

Udane zakupy, bardzo fajna ta biała bluzka, którą dla siebie kupiłaś. Ubranko na chrzciny ładne i praktyczne, a buciki miodzio.


Cytat:
Napisane przez berbeaa Pokaż wiadomość
Dobra koniec tego dobrego idę do łózeczka lulać bo kto wie ile razy będę stołówką dzisiejszej nocy?
Moja córcia też skórę ściągnij z tatusia i nawet gada cały czas tatatatata a mamamma to nie łaska? bo po co?
Dobranoc jesienne

Maja też córusia tatusia Choć był okres (może z miesiąc) że większość twierdziła, że się zmieniła i jest podobna do mnie, jednak znów teraz podobieństwo do taty widać, no może po za wyjątkiem oczu ? kształtu, bo kolor to ona ma po jednym z dziadków. My oboje mamy oczy zielone, a ona niebieskie.
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora