Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gatunek muzyki a powód do wstydu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-01-06, 22:28   #4
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Gatunek muzyki a powód do wstydu

Nie, nie lubię raczej kiczu i kiczowatej muzyki. Disco polo jako gatunku raczej nie trawię. Mogę wybaczyć na imprezie w remizie bo wiem, że inni się przy tym bawią, ale prywatnie nie słucham nigdy czegoś takiego. Nie trawię też techno.
Ale nie uważam, że ktoś powinien się wstydzić tego, czego lubi słuchać. Ludzie mają różne gusta, a gust to dość osobista sprawa. Nie lubię natomiast tego gdy ktoś komuś wymyśla, że jest gorszy bo coś lubi albo czegoś nie lubi. I nie lubię ludzi, którzy na siłę próbują zaszufladkować czyjś albo mój gust muzyczny albo nie są zdolni wysłuchać czegoś nowego choćby ze zwykłej ciekawości i otwarcia na świat.
Inna sprawa, że mam wrażenie, że disco polo jest teraz "trendy" i więcej osób deklaruje, że je lubi niż ci, którzy faktycznie prywatnie w nim gustują.
Czy słucham czegoś uważanego za kicz? Może jakiś stary pop albo rock gotycki by się załapał? No nie wiem. Jakoś się ze swoją muzyką nie afiszuję, więc trudno mi ocenić czy ludzie uznają to za kicz czy nie. No, ale powiedzmy, że np. dla kogoś rock gotycki to kicz. Mnie to jakoś nie przeszkadza w słuchaniu i nie zmienia moich upodobań. Nic nie poradzę na to, że mój mózg jakieś dźwięki uzna za przyjemne a jakieś nie.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując